YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İphone İçin Ücretsiz Youtube Premium – İos Youtube Vanced

iphone için youtube vanced

İos için youtube premium kullanmak isteyenler için bu videomuzda sizlere iphone youtube vanced kurulumunu anlatacağız. İphone için youtube vanced ile sizler de para vermeden bedava youtube premium özelliklerine sahip olabileceksiniz.

Şimdi ise gelin youtube vanced hakkında biraz bilgi verelim daha sonra ise ios için bedava youtube premium nasıl yapılır onu gösterelim.

Youtube Vanced Nedir?

Youtube vanced bağımsız yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilmiş bir ücretsiz youtube premium uygulamasıdır. Youtube premiumda para verip sahip olduğunuz özelliklere bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. Peki nedir bu özellikler? Arka planda oynatma, reklamsız video izleme, arka planda çalma ve daha fazlası…

iPhone Youtube Vanced Kurulumu

  • Öncelikle Safari tarayıcısına giriş yapalım
  • Tarayıcının url kısmına appking.io yazip ilerleyelim.
  • Açılan sayfada alt kısımda bulunan Tweaks seçeneğine tıklayalım.
  • Tweaks seçeneğine tıkladığımızda karşımıza Youtube Vanced uygulaması çıkacak. İnstall yani yükle butonu ile uygulamayı telefona yükleyelim.
  • Yükleme işlemi biter bitmez sayfa bizleri başka bir sayfaya yönlendirecek. Bu yönlendirdiği sayfada iki farklı uygulama yüklememiz gerekecek.
  • Sponsorluk için indirdiğimiz uygulamaların ana sayfasına giriş yapalım ve 5-10 saniye uygulamaları kullanalım.
  • Daha sonra tekrar sponsorluk sayfasına girip sayfayı yenileyelim.
  • Sayfayı yeniledikten sonra telefonumuzun uygulama arayüzüne gidelim.
  • Ve bu şekilde iphone için youtube vanced uygulaması telefonunuza kurulmuş olacak.

Şimdi sizlere adım adım youtube vanced uygulamasını iphone telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız. Adımlar sizlere karmaşık gelebilir ama sandığınız kadar da karmaşık değil. Aşağıda anlatacağımız adımları dikkatli bir şekilde uyguladığınız takdirde ios da ücretsiz youtube premium kullanabileceksiniz. Hadi hemen adımlara geçelim o zaman.

Öncelikle Safari tarayıcısına giriş yapalım. Tarayıcının url kısmına appking.io yazıp ilerleyelim. Karşımıza aşağıdaki görseldeki gibi bir sayfa çıkacak, bu sayfanın alt kısmında bulunan Tweaks seçeneğine tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra Youtube vanced karşınıza çıkacak. Hemen yan tarafında bulunan Instal butonuna tıklayın. Kurulumun bitmesini bekleyin.

Önerilen İçerik: Android İçin YouTube Vanced Nasıl Kurulur?

iphone için bedava youtube premium
iphone bedava youtube premium
iphone bedava youtube premium
youtube vanced kutulumu ios/iphone
iphone youtube vanced kurma
ios youtube vanced

Kurulum bittikten sonra sayfa sizleri başka bir sayfaya yönlendirecek. Açılan yeni sayfada Finger adlı uygulamanın üzerine tıklayın. Ve bu uygulamayı telefonunuza kurun. Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamaya girin ve çıkın. Tekrar tarayıcıya girip bu seferde Cyber Ghost vpn uygulamasının üzerine tıklayıp bu uygulamayı telefonunuza kurun. Kurulum bittikten sonra uygulamaya giriş yapıp daha sonra çıkın.

iphone youtube vanced ayarları kurulumu
ios youtube vanced
youtube vanced ios

Neden Finger ve Cyber Ghost uygulamalarını yükledik? Çok basit arkadaşlar çünkü adamlar bu şekilde para kazanıyor. Farklı uygulamaların sponsorluğunu alıyorlar ve sayfada belirtilen herhangi iki uygulamayı yüklemediğinizde youtube vanced uygulamasının kurulumu tamamlanmıyor. Ama merak etmeyin. Youtube Vanced uygulamasını kurduktan sonra indirdiğiniz uygulamaları silip Youtube Vanced uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Uygulamaları kurduktan sonra reklam sayfasını yenileyip telefonunuzun ana ekranına dönün. Ve sizin de gördüğünüz üzere ios için youtube vanced uygulaması iphone telefonuna kurulmuş olacak. Bu uygulama aile youtube premium da bulunan tüm özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

ios iphone- youtube vanced kurulumu
iphone youtube vanced kurulumu

İphone – İos Bedava Youtube Premium Nasıl Yapılır? İphone Youtube Vanced Kurulumu (VİDEO)