YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Youtube Premium Bedava-Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Bu yazımızda da youtube premium nasıl ücretsiz kullanılır onu göstereceğiz.

Bildiğiniz üzere youtube, premium hizmetine geçmek için sizden aylık olarak belirli bir ücret istemektedir. Ve bu aylık ücret karşılığında sizlere reklamsız video izleme, arka planda oynatma, videoları indirme gibi çeşitli özellikler sunmaktadır. Peki bu özelliklerin tamamına hatta daha fazlasına bedava bir şekilde sahip olacağınızı söylesek.

Öncelikle youtube premium özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanacağımız uygulamanın özelliklerine değineceğiz, daha sonra videonun sonlarına doğru uygulamayı nasıl indirebileceğinizi anlatacağız. Baştan belirtmekte fayda var videomuzu destek amaçlı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Efenim uygulamadan biraz bahsedelim isterseniz. Youtube premium özelliklerini bedava bir şekilde kullanacağımız uygulama Youtube Vanced. Bu uygulama ile youtube premium da bulunan tüm özelliklere ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Uygulamanın içerisinde arka planda oynatma, videoları reklamsız oynatma, videoları indirebilme, veri kullanımı sınırlandırma, çözünürlük kontrolü, önerilen videoları kapatma, youtube kartları kapatma, gibi daha onlarca farklı özelliklere sahip olacaksınız. Cidden şaka bir yana premium da olmayan bir çok özellik youtube Vanced uygulamasında mevcut.

Youtube vanced uygulaması bağımsız geliştiriciler tarafından kodlanan bir mobil uygulama. Uygulamanın güvenilir olup olmadığı hakkında sizler için detaylı bir araştırma yaptık ve emin olun uygulama da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Gönül rahatlığıyla youtube vanced uygulamasını telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

Peki youtube vanced uygulaması telefona nasıl kurulur bu sorunun cevabını verelim. Youtube vanced uygulamasını telefonunuza yüklemek oldukça basit fakat bir kaç dikkat gerektiren noktası mevcut. Gelin youtube vanced uygulamasını akıllı telefonunuza sıfırdan kuralım.

Youtube Vanced uygulamasını android işletim sistemli telefonuna kurmak için bizlere 3 adet uygulama gerekli. Programların tamamını videonun açıklama kısmındaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Youtube Vanced apks dosyasını ve microg uygulamasını indirin. Daha sonra play markete girin ve arama kutucuğuna Split APKs Installer (SAI) yazın. Çıkan ilk uygulamayı telefonunuza yükleyin.

İndirdiğimiz microg apk uygulamasını telefonunuza kurun daha sonra Spilt apks uygulamasını başlatın. Spilt uygulamasının alt kısmında bulunan İnstall Apks butonuna tıklayın ve indirdiğiniz Youtube Vanced Apks dosyasını seçerek yükleyin.

Uyarı! Spilt uygulamasının çalışabilmesi için geliştirici ayarlarının açık olması gerekiyor. Geliştirici ayarlarının nasıl açılacağı hakkında fikriniz yoksa videonun açıklama kısmında bulunan geliştirici ayarları nasıl açılır makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra youtube vanced uygulaması cihazınıza kurulacaktır.

Youtube Vanced Gerekli Uygulamalar ve İndirme Linkleri

Youtube Vanced Apks ve MicroG Apk İndir

Split APKs Installer (SAI) İndir

Uygulama hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmından sorabilirsiniz. Bir sonraki makalemiz de görüşmek üzere, kalın sağlıcakla.