YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Salgın Nedeniyle Sporu Özleyenlere Özel En İyi Netflix Spor Belgeselleri

Sunderland ‘Til I Die

Bu netflix spor belgeseli ingiltere de bulunana Sunderlan’Til I Die futbol kulübünün başarılarını, başarısızlıklarını ve bu takıma gönül verenleri ele almış efsane bir futbol belgesel yapımıdır. Bu belgeseli izlerken kendinizi futbolun içerisinde hissedeceksiniz.

Formula 1: Drive to Survive

Spor deyince aklımıza tabiki de ilk futbol geliyor ama spor futboldan ibaret değil. Farmula 1 yarışlarının ele alındığı Formula 1: Drive To Survive netflix spor belgeseli serisini kaçırmamanız gerektiğini düşünüyoruz.

Bu belgesel ile formula 1 hakkında çok daha fazla bilgi elde edeceğinizden eminiz.

Maradona in Mexico (Maradona Meksika’da)

Tarihin en büyük futbolculardan biri olmayı başaran Diego Armando Maradona’nın hayatını ve kariyerini ele almış efsane bir spor belgeseli.

Pek çok başarısız deneyimden sonra Maradona’nın hayatı gittiği Sinaola şehrinde değişmiştir…

A Life of Speed: The Juan Manuel Fangio Story (Makinelerin Terbiyecisi)

Dönemin en ünlü ve başarılı Formula 1 pilotu olan Juan Manuel Fangio’nun hayatını konu alan bu belgesel spor belgeselleri arasında enler arasında.

Yarış tutkunlarının kesinlikle kaçırmak istemeyeceği bir belgesel.

Antoine Griezmann: The Making of a Legend (Bir Efsanenin Doğuşu)

Fransız futbolunun yetiştirdiği en önemli isimlerinden biri olan Antoine Griezmann’ın hayat hikayesini konu alan bu belgesel aynı zamanda yıldız futbolcu hakkında az bilinenlere de yer veriyor.

En iyi netflix spor belgeselleri listesinde bulunan Antoine Griezmann: The Making of a Legend (Bir Efsanenin Doğuşu) belgeselinin kaçırmamanızı öneririz.