YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İnstagram Gizli Hesap Görüntüleme Nasıl Yapılır [2020]

İnstagram Gizli Hesap Görüntüleme

İnstagram her geçen gün daha da büyüyen bir sosyal medya platformu haline geldi. Öyle ki Avrupa’da en çok instagram kullanıcısına sahip 3. ülkeyiz.

İnstagram’ın bu denli hızlı yükselmesinin bir diğer nedeni ise kullanıcı gizliliğine önem vermesidir. İnstagram içerisinde bulunan gizli hesap seçeneği ise kullanıcıların sıkça kullandığı başka bir özellik.

İnstagram gizli hesap modu ile kullanıcılar hesaplarını gizli duruma alarak erişimi takipçileri dışındaki kişilere kapatmış oluyor. Yani kişi sizin takip isteğinizi onaylamadığı sürece hesabın içerisine erişemiyorsunuz.

İnstagram gizli hesapları görüntülemek mümkün mü? İnstagram gizli hesaplar nasıl görüntülenir veya görüntülenir mi? bu sorulara cevap vereceğiz. Vakit kaybetmeden başlayalım dilerseniz.

Instagram Nedir?

İnstagram, fotoğraf ve video tabanlı bir sosyal medya platformudur. İnsanlar bu platformda fotoğraf ve videolarını paylaşarak kendilerine bir internet albümü oluşturuyorlar.

Hikaye, yorum, mesajlaşma gibi özellikler ile de insanların sosyal medya alışkanlıklarını değiştiriyor.

İnstagram aynı zamanda firmaların yeni reklam yüzü olmuş durumda.

Ülkemizdeki aktif instagram kullanıcı sayısı 56 milyonu geçmiş bulunmakta.

Instagram Gizli Hesap Nedir – Ne Demektir?

İnstagram Gizli Hesap

İnstagram kullanıcıları dilerlerse hesaplarını gizli konuma alabilirler. Gizli moda alınan instagram hesapları takipçileri dışında diğer kullanıcılara hikayelerini ve gönderilerini gizlemiş olur.

İnstagram Gizli Hesap Modu Nasıl Açılır?

İnstagram gizli hesap seçeneğini aktif etmek için şu adımları takip edebilirsiniz.

  1. İnstagram profil simgesine dokunun.
  2. Sağ üst bölgede bulunana üç çizgiye dokunun.
  3. En alt kısımda Ayarlar seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan bölümde Gizlilik seçeneğine tıklayın.
  5. Hesap Gizliliği seçeneğini seçin.
  6. Ve Gizli Hesap seçeneğini açık hale getirin.

Not: Eğer hesabınız işletme hesabı modunda ise işletme hesabında kişisel hesap moduna geçmeniz gerekmekte. Yoksa hesabı gizli moda alamazsınız.

Özel (Gizli) İnstagram Hesaplarını Görüntüleyebilir miyiz?

Önceden chrome tarayıcısı ile “instagram gizli hesapları görüntülemek” çok kolaydı. Ama instagram bu açığı fark ettikten sonra açığı hemen kapattı.

İnstagram gizli profilleri görüntüleme servisleri ise oldukça yaygınlaşmaya başladı. Bu tür servislerin tamamı ücretli üyelikler ile çalışıyor. Bu servislerin çalışıp çalışmadığı ise şehir efsanesi. Çoğu deneyen insanlar bir sonuç almadıklarını belirtiyorlar.

Emin olun çoğu kullanıcı sizin gibi “Özel Instagram hesaplarını görüntüleme” konusunu oldukça merak ediyor. Gelin hep birlikte gizli instagram hesaplarını nasıl görüntüleyebiliriz bu konuya değinelim.

Gizli (Özel) İnstagram Hesaplarını Görüntülemek İçin Ne Yapmalıyım?

İnstagram özel hesapları görüntülemek için heerhnagi bir uygulama veya servis şu an için bulunmuyor. Bu tür özel hesapları görüntülemenin sadece bir kaç basit yöntemi var. Bu yöntemler ise şunlardır:

Sahte (Fake) İnstagram Hesabı Açmak

İnstagram Fake Sahte Hesap

Görmek istediğinizi instagram hesabını fake bir hesap açarak görüntüleme şansınız vardır.

Karşı hesabının dikkati çok çekmeyecek bir sahte hesap oluşturun. Ve hesabı gerçekçi yani sahte olduğunu belli etmeyen bir şekilde düzenleyin. Daha sonra gizli olan hesaba takip isteği gönderin. Karşı taraf fake hesap olmadığını anlamadığı sürece isteğinizi onayla oranı oldukça yüksektir.

Bu kısa püf nokta ile instagram gizli özel hesapları görüntüleyebilme şansınız olacaktır.


Sonuç:

İnstagram daki gizli (özel) hesapları görüntülemek için bilindik bir yöntem ne yazık ki yok. Burada sizin yapmanız gereken en mantıklı yol sosyal mühendislik (kandırma sanatı) olacaktır.