Teknolojiden Fazlası

En İyi Film İndirme Siteleri 2020

9 1.499

Film indirmek isteyen kullanıcıların çektiği en büyük sıkıntılarından bir tanesi de güncel ve iyi bir film indirme sitesi bulamam oluyor. Günümüzdeki çoğu film indirme siteleri adeta reklam çöplüğüne dönmüş bulunmakta.

Bizler bu listemizde sizlere daha az reklam ile en iyi film indirme deneyimi sunan web sitelerini listeleyeceğiz. Listelediğimiz film indirme siteleri tamamen şeffaf bir şekilde listelenip olup herhangi bir kuruluştan sponsorluk alınmamıştır.

Listeye geçmeden hemen sizlere birkaç tavsiyede de bulunmak istiyoruz. Film indirme web sitelerinde film indirirken lütfen çok daha dikkatli olunuz. Çünkü bilgisayar korsanlarının (Hacker) en uğrak mekanları her zaman indirme siteleri olmuştur. Özellikle şüpheye düştüğünüz film,uygulama ve oyun sitelerinde indirme yapmayınız.

Zaten bizler sizler için piyasadaki en iyi ve en güvenli film indirme siteleri listesini hazırladık.

Film İndirme Siteleri

Aşağıdaki film indirme sitelerinin tamamı editör tarafından listelenmiş olup herhangi bir sponsorluk söz konusu değildir.

Aşağıda 2020 en iyi film indirme siteleri listelenmiştir.

Oneindir.Vip

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

Oneindir aslında sadece bir film indirme sitesi değil. Oneindir bünyesinde birçok uygulama ve oyun yazılımları da barındıran bir web sitesi. Oneindir ile film indirme çok basit, çünkü sitede birden fazla farklı kaynaklardan indirme yapabiliyorsunuz.

Torrentmafya.Net

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

Türkiye de oldukça popüler olan bir diğer film indirme web sitelerinden bir tanesi de Torrent Mafya sitesidir. Web sitesinde binlerce film-dizi mevcuttur.

İndir.Vip

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

Bir sonraki en iyi film indirme sitesi ise indir vip sitesi oluyor. Bünyesinde yüzlerce film barındıran web sitesi, alternatif indirme linkleri ile indirme deneyiminizi en üste çıkarıyor.

Filmİndir.İn

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

Filmİndir.İn web adresi oldukça köklü bir web sitesi. Sade ve az reklam ile sizlere ücretsiz film indirme seçeneği sunuyor.

UltraHdİndir.Com

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

UltrHdİndir film indirme sitesi de tavsiye edilen bir diğer film indirme sitesi oluyor. Kullanıcıların tercih ettiği sitede onlarca kategori mevcut.

İndir.Pub

En İyi Film İndirme Web Siteleri - Film İndirme Siteleri Listesi

İndirPub sitesi de sizler ile paylaşacağımız son film indirme sitesi. Bu sitede oldukça kullanışlı ve çok rağbet görüyor. Aradığınız çoğu filmi burada kolaylıkla bulabilirsiniz.


9 Yorum
 1. Sekman diyor

  Film indirme işlemini ben torrent den yapıyorum. Gerek yok bu tür film indirme web sitelerine.

 2. Hikmet diyor

  Abi film indirmek için web sitelerine güvenilir mi Allah aşkına. İndirin idm programını istediğin videoyu veya filmi rahatlıkla indirin. Film indirme siteleri ile uğraşılmaz.

 3. Furkan OTACI diyor

  film indirme web siteleri 2020

 4. Furkan OTACI diyor

  En iyi film indirme siteleri 2020 güncel liste teknotacıda.

 5. Aliş diyor

  Ben filmindir.in ile tanışalı yaklaşık 5 sene oldu daha önceside varmı bilmiyorum kullandığım tek film sitesi diyebilirim sitede olmayan film yok gibi birşey ve güncel

  Bunuda not düşeyim telif yüzünden kaldırılmış filmleri admin bir şekilde bize veriyor

  Kolay gelsin

 6. Ahmet diyor

  Film indirme siteleri olarak ben idm kullanarak indirme yapıyorum. Yani filmi online olarak hem izleyip hem idm ile film indirme işlemini gerçekleştirebiliyorum. Sizlerede bu yöntemi tavsiye ederim.

 7. Abdullah diyor

  En İyi film indirme siteleri 2020 listesi için çok teşekkür ederiz.

 8. Buse diyor

  Bu film indirme siteleri 2020 nasıl güveneceğiz. Virüs olmadığına dair siz nasıl araştırma yapıyorsunuz.

  1. Alişan diyor

   Güvenli film indirme siteleri bence yok. Adamlar basıyor virüsü. Çok dikkat etmek lazım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.