YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

BTK Akademi’de Eğitim Gören Gençlere 3 Müjde

btk akademi hediye internet ve 1 milyon yazılımcı genç müjdeler

BTK akademi online eğitim platformunda eğitim gören gençlere peş peşe müjdeler gelmeye devam ediyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak btk akademide eğitim gören gençlere 3 yeni müjde duyurdu.

1 milyon yazılımcı genç istihdam istatistikleri

1 Milyon Yazılımcı Genç projesi ile btk akademi platformunda 440.427 aktif kullanım sağlayan genç ve istihdam için de 234.800 gencin başvurduğunu belirten Berat Albayrak açıklamalarına gençler için sunulan 3 müjde ile devam etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak BTK Akademi de Eğitim Gören Gençler İçin Şu Müjdeleri Sıraladı:

1. Müjde – BTK Akademi’de Eğitim Gören Gençlere Her Ay 6 GB İnternet

btk akademi bedava 6gb internet

Bakan Albayrak’ın açıklamalarına göre btk akademi online eğitim platformunda eğitim gören tüm gençlere her ay 6 gb bedava internet verileceğinin müjdesini verdi. Platform için kullanılabilecek 6 gb internet dağıtımı şuan için başladı bile. İnternet kullanımı mobil hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Btk akademi 6 gb internet hattınıza nasıl tanımlamanız gerektiğini ise aşağıda anlattık. Aynı zamanda hediye interneti sorunsuz bir şekilde alabilmeniz için Btk akademi platformuna kayıtlı olmanızı da tavsiye ederiz.

Türk Telekom Btk Akademi 6 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom BTK Akademi Hediye 6GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız hat sahipleri hazine ve Maliye bakanlığı tarafından dağıtılan ücretsiz Btk akademi 6 GB internetine sahip olmaları için aşağıdaki adımları yapmaları yeterlidir.

Türk Telekom müşterileri Btk hediye interneti için BTK Akademi yazıp 5555‘e SMS göndermeleri yeterlidir.Mesaj gönderildikten sonra kısa süre içerisinde Btk akademi platformunda kullanılmak üzere hattınıza 6 GB internet tanımlanacaktır.

Turkcell Btk Akademi 6 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

BTK Akademi Turkcell Hediye 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil hattına sahip faturalı veya faturasız bireysel kullanıcılar ise Btk akademi ücretsiz interneti hatlarına tanımlamak için Turkcell Bip uygulamasından bu işlemi gerçekleştirebilmeleri lazım.

Turkcell Bip uygulaması içerisinde keşfet bölümüne gelin. Ve arama kısmına BTK Akademi yazın veya https://bit.ly/BiPBTKAkademi linkine tıklayarak direk olarak Btk akademi Turkcell Bip kanalına gidin. Daha sonra aşağıda bulunan Gb’ını Aktifle butonuna tıklayarak Turkcell hediye Btk akademi internetini hattınıza tanımlayın.

Vodafone Btk Akademi Platformu Bedava 6 GB İnternet Yapma

Vodafone Btk akademi ücretsiz 6 GB internet için herhangi bir bilgilendirme yapmış değil. Konunun takipçisi olacağız. Herhangi bir gelişme durumunda yazıyı güncelleyeceğiz.

Önerilen Yazı: BTK Akademi Nedir? BTK Akademi’ye Nasıl Kayıt Yapılır?

2. Müjde – E-devlet Şifresi Olmayan Gençler İçin Yeni Giriş Yöntemi

Bilindiği üzere 15 yaş altı gençlerimiz e-devlet şifresi alamıyor ve bazı gençlerimizin ise e-devlet şifresine erişim imkanı zor oluyor. Bakanlık bu gibi faktörleri de düşünerek btk akademi platformuna 1 farklı giriş yöntemi daha entegre etti. Böylelikle gençler e-devlet şifresi olmadan da rahatlıkla btk akademi platformuna giriş yapabilecekler.

1 milyon yazılımcı genç için btk akademi 3 yeni müjde

3. Müjde – BTK Akademi de Eğitim Veren Öğretmenler İle Canlı Oturumlar Gerçekleştirilecek

Bakan Albayrak’ın 3. ve son müjdesi ise btk akademi de eğitim veren öğretmenler ile düzenli olarak canlı yayınlar yapılacak. Gençlerimiz eğitim hakkında veya aklına takılan soruları canlı oturumlarda öğretmenlere sorabilecek. Böylelikle gençler öğretmenlerin deneyimlerinden istifade ederek eğitimler konusuna kendilerini daha çok geliştirebilecekler.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak BTK Akademi Müjdeleri Açıklaması – Video

btk akademi bedava 6 gb internet nasıl yapılır, btk akademi hediye internet, 1 milyon yazılımcı genç hediye 6gb internet

BTK Akademi 6 GB İnternet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Btk akademi 6 gb internet nedir?

Btk akademi 6 gb hediye interneti kampanyası Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından gençlere verilen ücretsiz internettir. Gençler bu interneti btkakademi.gov.tr adresinden kullanarak online eğitimleri kesintisiz bir şekilde alabilirler.

Btk akademi 6 gb nerede kullanılır?

Btk akademi hediye internetini btkakademi.gov.tr web platformunda kullanabilirsiniz. Detay için tıklayın.

Btk akademi 6 gb internet nasıl alınır?

Btk akademi bedava 6 gb interneti almak için makalemizde adımları anlattık. Sitemizi ziyaret ederek btk akdemi platformu 6 gb interneti alabilirsiniz.