YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Btk Akademi İnternet Hediyesi Nedir?

btk akademi internet hediyesi nedir

Btk akademi online eğitim platformu sizlerinde bildiği gibi açılalı çok olmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatları ile hayata geçirilen btk akademi ile 3 yılda 1 milyon yazılımcı yetiştirmek hedefleniyor.

Cumhurbaşkanlığı projeyi tüm gençlere sunabilmek için btk akademi internet hediyesi kampanyası başlattı. Peki bu btk akademi internet hediyesi nedir ve nerelerde kullanılır gelin hep beraber öğrenelim.

Btk akademi internet hediyesi nedir? – Kısaca

btk akademi internet hediyesi
btk akademi internet hediyesi nedir

Önerilen: Btk Akademi İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Btk akademi internet hediyesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan bir kampanyadır. Bu internet kampanyası ile btk akademi platformuna girip yazılım ve bilişim alanında kendini geliştirmek isteyen ama bu platforma erişebilecek kadar interneti olmayan gençler için 3 büyük mobil hat kullanıcıları aracılığı ile verilen ücretsiz hediye internet kampanyasıdır.

Bu kampanya ile btk akademi eğitim platformunda gençler ücretsiz bir şekilde eğitim alabilecekler. Yani gençler platforma girerken hediye internet ile de herhangi bir internet paketine ihtiyaç duymayacaklar.

Btk akademi interneti nerede kullanabilirim?

Btk akademi interneti nerede kullanabilirim
btk akademi web eğitim platformu

Peki gelelim gençlerin o çok sorduğu sorulardan bir tanesi olan “btk akademi interneti nerede kullanabilirim?” sorusuna.

Önerilen: Btk Akademi Nedir? Nasıl Kayıt Yapılır?

Btk akademi internet hesiyesini ne yazık ki sadece btkakademi.gov.tr web platformu için kullanabiliyorsunuz. Yani verilen bedava interneti bu web sitesi dışında başka yerlerde kullanamıyorsunuz.

btk akademi internet hediyesi nedir – btk akademi bedava internet nerelerde kullanılır – btk akademi 6 gb nerede kullanılır