YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Dünyanın En Pahalı Akıllı Telefonları

en pahalı akıllı telefonlar

Dünya üzerindeki en pahalı akıllı telefonları hiç merak ettiniz mi? Tabiki de kuşkusuz herkes merak etmiştir. Bu listemizde sizlere dünyanın en pahalı telefonlarını listeledik.

Dünyanın En Pahalı Telefonları

Aşağıda listelenen pahalı telefonların tümü geçen yılların verilerini içermektedir. Ne yazık ki şu iki yıl içerisinde bunlardan daha pahalı akıllı telefon yapılmamış 🙂

Neyse sizleri daha fazla tutmayayım. Buyurun en pahalı akıllı telefonlar listesi.

iPhone Princess Plus (170.400 Dolar)

iphone princess plus akıllı telefon

Bu cihazın üzerinde 318 pırlanta bulunmakta. Ve bu pırlantaların çoğu prenses kesim olarak işlenmiş. Bu nedenle cihazın ismi Princess Plus koyulmuş

İphone princes plus 170.400 dolarlık fiyatı ile dünyanın en pahalı telefonları arasına rahatlıkla girebilmiş.

Savelli Smartphone (250 Bin Dolar)

savelli akıllı telefon

Bu telefonun fiyatının bu denli yüksek olmasının en büyük nedeni 18 ayar altın ile kaplı olması oluyor. Ve Arka kapağının ölü yılan derisi ile kaplanıyor olması fiyatı oldukça yükseltiyor. Savelli akıllı telefonun fiyatı 250 bin dolar.

Black Diamond VIPN Smartphone (300 Bin Dolar)

Black Diamond VIPN Smartphone

Bu telefonun dış görünüşüne baktığınızda bu telefon nasıl olurda  300 bin dolar eder diye düşünebilirsiniz. Black Diaomond akıllı telefonunda iki adet büyük elmasın yer alması fiyatı uçurmuş gözüküyor.

Vertu Signature Cobra (310 Bin Dolar)

Vertu Signature Cobra dünyanın en pahalı telefonu

Bu telefonda gördüğünüz üzere etrafında iki adet yılan figürü ile süslenmiş. Yılanların baş kısmında birer tane büyük bir pırlanta bulunuyor. Ve vertu telefonunda 500 adet yakut elması mevcut. Telefonun fiyatı ise yaklaşık olarak 310 bin dolar.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot (1 Milyon Dolar)

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Dünyada sadece 3 adet üretilen bu telefonda  arka kısım da ahşap kaplama mevcut. Bu ksım hariç diğer tüm kısımlar ise altın kaplama ile kaplanmış. Telefonun değeri ise 1 milyon dolar.

Diamond Crypto Smartphone (1.3 Milyon Dolar)

Diamond Crypto Smartphone

Bu telefon adından da anlaşılacağı üzere kriptolu bir telefon. Yani üst segment bir güvenlik yazılımı mevcut. Ve telefonda 50 adet büyük boy pırlanta mevcut.

GoldVish Le Million (1.3 Milyon Dolar)

GoldVish Le Million Akıllı Telefon

Görünüş açısından oldukça garip bir tasarıma sahip olan bu telefonda 120 adet kara pırlanta kullanılmış Telefonun üretim tarihi 2006 olmasına rağmen telefon 1.3 milyon dolar değerindedir.

iPhone 6 Amosu Call of Diamond (2.7 Milyon Dolar)

iPhone 6 Amosu Call of Diamond

Ekranda gördüğünüz bu iphone 6 modeli 6000 adet pırlantadan yapılmış Bu pırlantların telefona kaplama işlemi 2 ay sürmüş. Telefonun değeri 2.7 milyon dolar.

iPhone 5 Black Diamond (15.3 Milyon Dolar)

iPhone 5 Black Diamond

Çinli bir iş adamı tarafından altın kaplanan bu iphone 5 model telefonun değeri 15.3 milyon dolar. Cihaz dünyanın en pahalı telefonlar listesinde 2. Sırada yer alıyor.

Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6 (95.5 Milyon Dolar)

Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6

Şimdi ise gelelim en pahalı akıllı telefonlar listemizdeki en pahalı telefona. İphone 6 modeline işlenmiş büyük bir pembe pırlanta bulunan cihaz yaklaşık olarak 95.5 milyon dolar değerinde.

Listemizi beğendiyseniz bizlere destek amaçlı aşağıdaki sosyal medya butonlarından makalemizi paylaşabilirsiniz.

Sizler için enler listemizi sürekli diri tutmaya çalışıyoruz. Bağlantıya tıklayarak diğer listelerimize göz atabilirsiniz. 😉