YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Donmuş Bir LG V30 Nasıl Yeniden Başlatılır

Her akıllı telefon bazen yanıt vermemeye başlayabilir. Telefonunuzun düğmeleri yanıt vermeyecek ve hatta dokunmatik ekran çalışmaz durumda olabilir. Bu durumun üstesinden gelmek için her akıllı telefonun farklı bir yeniden başlatma yolu olabilir. Ve bu makalede donmuş bir LG V30 akıllı telefonunu nasıl yeniden başlatacağınızı göstereceğiz .

Telefonun yanıt vermemesine veya donmasına neden olabilecek birçok şey var. Genellikle, bu yazılım hataları nedeniyle olur. Artık, çoğu telefon firması ürünlerinini bataryalarını çıkarılmayacak şekilde tasarlar. Yani, telefon donunca pili çıkarmak artık eskilerde kaldı. Her neyse, donmuş bir LG V30’u sıfırlamak oldukça basit. Aşağıdaki adımları takip et.

Donmuş LG V30 Yeniden Başlatma Nasıl Yapılır?

  1. Güç düğmesini ve Sesi Kısma tuşunu yaklaşık 8 saniye boyunca tutun ve bekleyin. Telefonunuz titreyecek ve ardından yeniden başlayacaktır.

Telefonu bu şekilde yeniden başlatmak, telefonunuzun ekranı siyah olsa bile, donmuş telefonları yeniden başlatacaktır.

Telefonunuzun önbelleğini temizlemeniz ve ayrıca yeni bir sürüm varsa yazılımı güncellemeniz önerilir. Ayrıca, korsan olarak indirmiş olduğunuz uygulamalarınızı kontrol edin veya kaldırın. Bunu yapmak, gelecekte donmuş ekran sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.