YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Instagram’ dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram platformunda kolay bir şekilde video indirme nasıl yapılır. Reklamsız ve hızlı bir şekilde instagram da video indirme işlemini anlatıyoruz. Keyifli okumalar...
instagram video indirme

Merhaba arkadaşlar. Bu makalemizde en popüler sosyal medya hizmetlerinden biri olan İnstagram’ dan video indirme işleminin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. İnstagram, yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en popüler sosyal medya hizmetlerinden biri haline gelmiş durumda. Öyle ki günde 100 milyondan fazla paylaşım yapılan bu mecrada yaklaşık 5 milyar beğeni ve etkileşim de oluşmaktadır. İnstagram’ ın hızla büyümesi ile birlikte video ve fotoğraf etkileşimi de büyük bir hız kazanmış durumda. Dolayısıyla kullanıcıların özellikle videolara yoğun ilgisiyle birlikte karşılaştıkları bir sıkıntı da bu videolara kolayca erişememeleri oluyor. Bildiğiniz üzere İnstagram üzerinden doğrudan video indirme işlemi ne yazık ki mümkün değil. Bizler de bugün sizlere İnstagram üzerinden çok kolay bir şekilde video indirme işleminden bahsedeceğiz. İnstagram video indirme işleminde en çok kullanıcıya sahip instatakipci.com sitesi üzerinden birkaç saniyede nasıl video indirilebileceğini sizlerle paylaşacağız. Şimdi adım adım indirme işlemine geçelim…

İnstagram’ dan Kolay Bir Şekilde Nasıl Video İndirilir?

1. Adım: İnstagram’ a giriş yapın.

Instagram da video indirmek için öncelikle instgaram’a giriş yapmanız gerekiyor. Masaüstü veya mobilden giriş yapabilirsiniz.

Giriş işlemini yaptıktan sonra indirmek istediğinizi videoya gitmeniz gerek.

2. Adım: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Instagram da indirmek istediğinizi videonun bağlantısını kopyalamanız gerekiyor. Video bağlantısını kopyalamak için pc ve mobil de gönderinin sağ üst kısımda bulunan üç noktaya tıklayın.

instagram video indirme
Masaüstü instagram 3 nokta
instagram video indirme
Mobil instagram 3 nokta

2. Adım: ‘Bağlantıyı kopyala’ seçeneğine tıklayın.

Ardından açılan pencerede Bağlantıyı kopyala seçeneğine göreceksiniz. Buraya basarak ilgili videonun bağlantısını kopyalayın.

instagram video indirme

3. Adım: İnstatakipci instagram video indirme aracına gidin.

Bu adımda ise ücretsiz ve reklamsız olarak sunulan instatakipci.com’un instagram video indirme aracına gitmeniz gerekiyor. Bağlantıya tıklayarak instagram video indirme aracına gidin.

instatakipçi instagram video indirme

4. Adım: Kopyaladığınız bağlantıyı instatakipci aracına yapıştırın.

İnstagram da kopyaladığımız bağlantıyı resimdeki gibi gördüğünüz alana yapıştırın. Ve yapıştırdıktan sonra İndir butonuna tıklayın.

instatakipçi instagram video indirme
masaüstü görünüm
instatakipçi instagram video indirme
mobil görünüm

İndirme bağlantısına bastıktan sonra yaklaşık 4-5 saniye bekleyin. İnstatakipci instagram video indirme aracı videonuzu bu sürede indirmeye hazırlıyor.

instatakipçi instagram video indirme

Videonuz indirilmeye hazır hale getirildikten sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Hemen video bilgilerinin altında bulunan İndir butonuna basın. Butonu basar basmaz instagram videosu inmeye başlayacaktır.

instatakipçi instagram video indirme
instatakipçi instagram video indirme

Eğer indirme işlemini mobilde yaparsanız sizi yeni bir sayfaya atacaktır. Bu sayfa da instagram videonuz otomatik olarak oynatıldığını göreceksiniz. Sağ alt kısımda bulunan üç noktaya tıklayın ve açılan seçeneklerden İndir seçeneğine tıklayın. Mobil kullanıcılar da bu şekilde instagram videolarını indirebilirler.

instatakipçi instagram video indirme
instatakipçi instagram video indirme
instatakipçi instagram video indirme

Değerli dostlar instatakipci video indirme aracı ile instagramda gördüğününüz her videoyu kolay ve rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Bizim bu aracı kullanırken en sevdiğimiz özelliklerinden birisi hem hızlı olması hemde bu tür hizmetleri sağlarken reklamsız bir deneyim yaşatması oldu. Sadece instagram video indirme değil daha birçok instagram aracını ve farklı sosyal medya araçlarını da bünyesinde barındıran instatkipçi aynı zamanda da farklı farklı sosyal medya hizmetleri de sunuyor. Bu paketlere de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.