YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Pokemon Go Bilgisayarda (PC de) Oynama

Arkadaşlarınız bu sıcaklarda poemon ararken siz evinizde oturarak pokemon go oynamaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız bu makalemizde sizlere pokemon go’nun pc de nasıl oynanır omu anlatacağız.

Ben şöyle düşünüyorumda bu oyun ne ara bu kadar popüler oldu. Dışarı çıkıyorum herkesin elinde telefon pokemon oynuyorlar. Valla oyun moyun bilmem ama bu pokemon ileride çok kişinin canını yakacak.

Evet arkadaşlar pokemon go‘yu bilgisayarda (pc) oynayabilmemiz için windows için bir android eklentisi olan BlueStacks uygulamasını buraya tıklayarak bilgisayarımıza indiriyoruz.

İndirdikten sonra da pokemon go apk yi de indirmek için buraya tıklayarak bunu da indirin.

Daha sonra bluestacks programını açıyoruz. Ve karşımıza böyle bir ekran çıkacak. Burdan apk seçeneğine tıklayp yüklediğimiz pokemon go’nun apksini seçip yüklüyoruz.

Pokemon go yu yükledik ve açabiliyoruz. Lakin bazı arkadaşlar diyecek – pokemonu yakalamak için bilgisayarımı dışarıya götürecez.  🙂

Hayır arkadaşlar zaten bir önceki makalem de de yazmıştım. GPS location sayesinde dilediğimiz yerde pokemon avlayabileceğiz. Dilerseniz bi makaleye göz atıp gelin. Gitmek için tıkla.

Evet arkadaşlar buraya tıklayarakta Face GPS uygulamasını yüklüyoruz bluestacks, aynı mantık apk seçeneğine tıklayın uygulamayı seçin.

Ve bu kadar. Şimdi gps location uygulamasını açıp kendinize yer belirleyip pokemon go oyununu açıp oturduğunuz yerde bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Pokemon Go Apk İndir
Pokemon Go GPS Hilesi İçin (Fake GPS Location) İndir
Bluestacks indir