YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Koç Akademi, Online Eğitimlerini Ücretsiz Erişime Açtı

Covid-19 koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 3 milyar insan evlerine çekilmiş durumda. Kütüphaneler, müzeler, medya kuruluşları, dergi kuruluşları, devlet kurum ve kuruluşları gibi bir çok kurum salgın sebebiyle evlerinde kalan insanlar için online arşivlerini ücretsiz bir şekilde erişime açtı.

Bu sürece katkı sağlamak isteyen bir diğer kuruluş olan Koç Holding‘de, bünyesinde bulunan Koç Akademi’deki tüm eğitimleri ücretsiz bir şekilde herkese kullanıma açtı.

Koç Akademi Nedir?

Koç Akademi; bilim, teknoloji, sağlık, aile, kişisel gelişim ve hobi gibi eğitim içeriklerine sahip bir online eğitim platformudur. Koç, bu içerikleri sadece koç holding bünyesinde çalışanlarına ve çalışan ailelerine özel olarak ücretsiz sunuyor.

Koç Holding bünyesinde çalışmıyorsanız bu eğitimlere erişemiyorsunuz.

Koç Akademiye Ücretsiz Nasıl Erişilebilir?

Koç Akademi Online Eğitim platformuna erişmek için birden fazla kanal mevcut. Dilerseniz Koç Akademi mobil uygulamasını İphone (App Store) veya Android (Google Play Store) cihazınıza indirebilir dilerseniz de kocakademi.com web adresinden online eğitimlere erişebilirsiniz.

Koç Akademi’de Hangi Eğitim Kategorileri Var?

Koronavirüs salgını sebebiyle Koç Halding’in 1 aylığına ücretsiz erişime açtığı eğitimlerin kategorileri şu şekilde:

Aile Bilişim Teknolojileri HobiKişisel Gelişim Sağlık ve Yaşam

Koç Akademi Eğitimleri Ne Kadar Süre Ücretsiz Kalacak?

Koç Akademi eğitimleri 1 aylığına herkese ücretsiz olacak.

Koç Holding, twitter hesabından online eğitimlerin herkese açıldığını şu şekilde duyurdu.

“Bugüne dek Koç Topluluğu çalışanları ve ailelerini yüzlerce eğitim ve içerikle buluşturan online eğitim platformu Koç Akademi, şimdi tüm Türkiye’nin hizmetinde.”

Koç Holding – Twitter