YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

5 Kolay Adımda TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

TikTok Hesap Silme

Son zamanların en iyi çıkış yapan sosyal medya platformlarından biri olan tiktok’u artık ülkemizde duymayan kaldı. Bu sosyal medya platformunu çok seven de oldu gençlerin ahlakını bozuyor diyen de oldu.

Ama bizim amacımız uygulamanın faydalı olup olmadığı değil. Bu makalemizde tiktok hesabını kalıcı olarak silme işlemini sizlere göstereceğiz.

Çoğu kullanıcı farklı sebeplerden dolayı TikTok hesaplarını silmek istiyor ama bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Teknotacı ailesi olarak sizler için hazırladığımız tiktok hesabı kalıcı olarak kaldırma işlemini bu makalemizde anlatacağız. Oldukça basit yöntem ile hesabınızı kalıcı olarak sileceksiniz.

Not: TikTok hesabınızı sildiğiniz de hesabınız o andan itibaren kapanır ve geri döndürülmesi imkansız hale gelmektedir. Hesabınızı silmekten emin iseniz buyurun adımlara geçelim.

TikTok Hesap Kapatma

  • TikTok uygulamasını başlatın.
  • Profil sayfasına gidin.
  • Sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunun ve Gizlilik Ayarları seçeneğini seçin.
  • Hesabı Yönet seçeneğine dokunun.
  • Daha sonra “Hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz?” seçeneğine dokunun.
  • Seçeneğe dokunduktan sonra TikTok telefon numaranıza doğrulama kodu gönderecektir. Doğrulama kodunu girdikten sonra hesabınız silinmiş olacak.

TikTok Hesap Kapatma/Silme Linki

TikTok hesabınızı silmek için herhangi bir masaüstü tarayıcısından giriş yapıp hesabınızı silmenize gerek yok. Zaten tiktok hesap silme işlemi pcden değil de mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. Ayrıntılı bilgi için tiktok resmi web adresini buradan ziyaret edebilirsiniz.

TikTok Hesabı Silme – Resimli

TikTok Hesabı Kaldırma – Video

Hesabınızı silmekte sıkıntı yaşıyorsanız video ile de yardım alabilirsiniz.