YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Alanının En İyisi Android Veri Kurtarma Programı EaseUS

Daha önce rastlamadığınız en iyi özellikleri sunmasıyla ön plana çıkan, istediğiniz kurtarma işlemlerinin tamamını en iyi şekilde yerine getirecek olan EaseUS MobiSaver for Android Free 5.0 sayesinde, sizlerde Android akıllı telefonunuzda kaybettiğiniz ve ulaşmak istediğiniz tüm silinmiş verilerinize ulaşabilirsiniz. Problemsiz ve rahat kuruluma sahip olan, uygulama ve kullanım konusunda da asla sorun yaşamayacağınız gibi; her zaman olumlu sonuçları elde edebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzda silmiş olduğunuz ve tekrardan ihtiyaç duyduğuz, herhangi bir uzantıya sahip olan dosyalarınıza sorunsuz olarak erişebilir, kaybolan rehberinize de en hızlı şekilde ulaşarak kendi çözümlerinizi üretebilirsiniz. Benzer olarak üretilmeye çalışan farklı programlar olsa dahi; en stabil çalışanı ve doğru sonuçlar elde etmeniz için alanının en iyi olan EaseUS sayesinde, en iyi sonuçlar sizi bekliyor.

Tamamen ücretsiz olmasının avantajlarını kullanarak, Android işletim sistemine sahip olan Samsung, Xiaomia, Huawei, LG, Motorola ve diğer tüm cihazlarda kaybolan verileri en hızlı şekilde tekrardan almak için kullanabilirsiniz. Rahat kullanım, anlaşılır ara yüz ve kolaylıkla elde edeceğiniz verileriniz ve dosyalarınız sayesinde, sizlerde kaybettiğiniz hiçbir rehber, fotoğraf, video veya dosyadan vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

EaseUS Android Kurulumu ve Kullanımı

Programı kullanabilmek için, ilk olarak https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html adresinden sorunsuz şekilde indirmeniz gerekecektir. Programı indirdikten sonra, kurulumunu doğru şekilde yapabilir, dil olarak da şu an için İngilizceyi seçebilirsiniz. Kurulumu diğer tüm uygulamalarla aynı olduğu için, problem yaşamayacaksınız.

Setup dosyasına tıklayıp, açılan ekrandaki talimatları geçerek kurulumu gerçekleştirdikten sonra, programın ana sayfasına ve ara yüzüne ulaşacaksınız. Daha sonra, bu ekranda sizlerden Android telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız istenecektir. Bilgisayara bağlamak için, USB kablosunu tercih etmeniz, hızlı veri alışverişi ve doğru sonuç için önemlidir.

Bağladıktan sonra, karşınıza cihazının markası ve modeli belirecek. Ardından, sol tarafta yer alan ‘’One click of find your lost data!’’ tıklamanızla birlikte, taramaya başlayacaktır. Otomatik olarak, akıllı telefonunuzda şimdiye kadar silinmiş tüm dosyalarınızı, rehberinizi ve diğer galeride bulunan içeriklerinizi tarayacak olan program, ücretsiz olarak sizlere bu dosyaları sunacaktır.

Tarama işlemi devam ederken yukarıda belirecek olan süre, ne kadar fazla dosya sildiğinize, cihazınızın doluluk oranına ve diğer etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Dilediğiniz zaman durdurabilir, arada çıkacak listeden ihtiyacınız olan dosyalara ulaşıp ulaşmadığınızı da gözlemleyebilirsiniz.

Son olarak sizlere tarama sonucunda sunulacak tüm dosyalara yine aynı ekranda ulaşacaksınız. Ardından, seçeceğiniz dosyaları kurtarmak için sağ alt tarafta yer alan ‘’Recover’’ bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemle birlikte, kaybettiğini veya sildiğiniz tüm dosyalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.