YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Android İçin En İyi 5 E-Kitap Uygulaması

Kitap okuma oranı gün geçtikçe artmaktadır. Teknoloji kullanımının da bir hayli artmasıyla kitap ve teknolojinin harmanlaşmasını sağlamıştır. Ve E-kitap uygulamalarına olan talep de bu sebeple artmıştır. Biz de Teknotacı ekibi olarak Android için en iyi 5 E-Kitap uygulamasını sizler için derledik.

Android İçin En İyi 5 E-Kitap Uygulaması

İşte Android İçin En İyi 5 E-Kitap Uygulaması:

1. Google Play Books

Google Play Books

Basitçe Google Play Kitaplar olarak adlandırılır ve android için bulabileceğiniz en iyi (en iyi değilse) e-kitap uygulamalarından biridir. Ayrıca en sevdiğiniz kitaplar için e-Kitap satın alabileceğiniz geniş google kitapçıya erişebilirsiniz. Birkaç başlık da ücretsiz olarak mevcuttur ve bunu listemizde ‘numero uno’ olmak için uygun bir seçim haline getirir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Cool Reader

Cool Reader

En iyi yanı tamamen ücretsiz olması ve epub, txt, rtf, html, pdb, pml, fb2 ve mobi vb. Gibi bir çok e-kitap formatını okuyabilmesidir. Ayrıca çeşitli açık yayın sistemlerinden yeni e-Kitaplar indirebilir ve okuyabilirsiniz. doğrudan android tablet veya akıllı telefon aracılığıyla en sevdiğiniz kitapları okuyabilirsiniz.Aynı zamanda hiçbir reklam göstermez.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

3. Amazon Kindle

Amazon Kindle

E-Kitap okumak için ayrı bir cihaz almak istemeseniz bile, Amazon Kindle Uygulamalarını kullanarak telefonunuzla da aynısını yapabilirsiniz. Doğrudan telefonunuza veya cihazınıza kolayca indirip depolayabileceğiniz kindle mağazasından başlıklar için alışveriş yapmanızı sağlar. Birkaç başlık da ücretsiz olarak bu android için harika bir e-kitap okuyucu uygulaması yapmak için sunulmaktadır.

Tıklayarak İndirebilirsiniz.

4. Aldiko Book Reader

Aldiko Book Reader

Bu uygulama, tonlarca işlevsellik ile temiz ve kullanımı kolay arayüzü nedeniyle listeyi yapar. Ücretsiz olarak yükleyebilir veya banner reklam göstermeyen premium sürümü satın alabilirsiniz. Kindle gibi, dokunmatik ekranla etkileşime girerek metin hizalamasını ve boyutunu değiştirmenize ve kişisel e-Kitap dosyalarınızı arayüzünden okunacak şekilde içe aktarmanıza olanak tanır.

Tıklayarak indirebilirisiniz.

5. Favorite Book Reader (FBReader)

Favorite Book Reader (FBReader)

FBReader, bu listedeki diğerleri kadar ağır bir özellik olmayabilir, ancak ücretsiz olduğu için harika bir ektir. Son derece basit bir kullanıcı arayüzüne sahip temel bir e-kitap okuyucu uygulamasıdır. E-Kitaplar’ın arka plan rengini değiştirebilir ve cihazınızdaki ses seviyesi tuşlarıyla sayfaları çevirebilirsiniz. 

Tıklayarak indirebilirsiniz.

Android için en iyi 5 E-Kitap uygulamasını listelediğimiz yazımızı inceleyerek kitap okumak için hem zaman kazanabilir hem de daha zevkli hale getirebilirsiniz.