YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

2020 Doğru Hava Tahmini İçin En İyi Hava Durumu Web Siteleri

2020 En İyi Hava Durumu Web Siteleri

Hava durumu tahminleri bazı zamanlar bizim için çok önemli bir hale gelebiliyor. Bu yüzden popüler hava durumu siteleri ile tahminleri almak çok daha mantıklı olacaktır.

Sizler için hazırladığımız en iyi hava durumu web siteleri listemizde dünya çapında en çok kullanılan hava durumu sitelerini listeledik.

En İyi Hava Durumu Web Siteleri

1. AccuWeather

AccuWeather - En iyi Hava Durumu Web Siteleri

AccuWeather ile doğru hava tahminleri alabilirsiniz. Bu hava durumu web sitesi dünya çapında kullanılan popüler bir web sitesidir. Bu hava tahmini web sitesinin içerisinde kullanışlı bir arama kutucuğu var.

Bu kutucuğa herhangi bir şehir, ülke, ilçe veya konumu girdiğiniz takdirde sizlere detaylı hava tahmini sunabiliyor.

Hava tahminlerini içerisinde bulunan haritası ile de bulabilirsiniz.

Ayrıca AccuWeather’ı en iyi hava tahmini sitesi yapan bir diğer özelliği ise günlük, saatlik ve aylık sunduğu detaylı raporlardır.

Siteyi Ziyaret Et

2. The Weather Channel

The Weather Channel - En İyi Hava Tahmini Web Siteleri

En popüler hava durumu web sitelerinden bir diğeri ise The Weather Channel oluyor. Bu web sitesinin dünya çapında popüler hale getiren en belirgin özelliği kullanım kolaylığıdır.

Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip bu hava tahmini sitesini öneriyoruz.

Siteyi Ziyaret Et

3. Weatherbug

WeatherBug - Hava Durumu Tahmin Siteleri

Çok daha detaylı hava durumu tahminleri almak istiyorsanız Weatherbug hava tahmin sitesi tam sizlere göre. Weatherbug hava durumu web sitesi sıcaklık bilgileri le birlikte; nem, basınç, gün batımı, rüzgar soğukluğu, yağmur gibi birçok tahmine erişebilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et

4. Weather Underground

Weather Undergraund Hava Tahmin Web Sitesi

Bu hava durumu web sitesi diğer sitelerden farklı olarak aynı zamanda hava durumları ile ilgili haberler de sunması oluyor. Yine oldukça popüler bir hava tahmin web sitesi olduğunu belirtelim.

Siteyi Ziyaret Et

5. SAT24.cc

Hava Durumu Tahmin Web Sitesi Sat24

Bizim bu liste arasında en çok beğendiğimiz ve bizce en güzel hava tahmin web sitesi SAT24.cc oldu. Güzel arayüzü ve detaylı bilgileri ile hava durumu tahminlerini kolaylıkla alabileceksiniz.

Fare imlecinizi hangi bölgeye getirirseniz site sizlere o bölgedeki bilgileri net ve doğru bir şekilde gösteriyor.

Siteyi Ziyaret Et

En doğru hava durumu tahmini yapan siteleri listeledik. AccuWeather’dan Sat24’e kadar en güvenilir ve en popüler hava tahmin web sitelerini listeledik.