YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

PUBG Mobile İçin Ölüm Kamerası Geliyor!

PUBG Ölüm Kamerası

Zirvedeki yerini uzun zamandır koruyan ve korumaya da devam eden dünyanın en fazla oyuncu kitlesine sahip oyunlardan biri olan PUBG Mobile, yapılan güncellemelerle birlikte oyunculara heyecanlı deneyimler sunmaya devam ediyor. Bir süredir merakla beklenen PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi için geri sayım başladı.

PUBG Mobile‘ın yeni güncellemesi için geri sayım başladı. PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi 3 Mart 2020 günü Android ve iOS kullanıcıları ile buluşacak. Bu güncellemeyle birlikte yine oyuna birçok yenilik eklenecek. PUBG Mobile için Ölüm Kamerası özelliği de oyuna eklenecek yenilikler arasında.

PUBG Ölüm Kamerası
PUBG Ölüm Kamerası

PUBG Ölüm Kamerası Ne İşe Yarıyor?

PUBG Mobile ölüm kamerası sayesinde oyuncular nasıl öldüklerinin cevabını bulabilecek. Kim tarafından, nerede ve nasıl öldürüldüğünü gören oyuncular yaptıkları hataları da görme fırsatını yakalayacak. Böylece yeniden başladıkları oyunda aynı hataya düşmemeye de özen gösterecek ve daha dikkatli olacaklar.

PUBG Mobile 0.17.0 Güncellemesinde Neler Var?

Yeni güncellemeyle birlikte envantere pek çok silah eklenecek. Araçlarda da çeşitliliğe gidilirken yeni karakter Carlo da oyuna dahil olacak. Renk körü modu ve soğuk mod gibi yeni modlar da eklenecek. Erangel 2.0 haritası da yenilikler arasında bulunuyor.

Yeni güncellemeyle birlikte 12. Sezonu’nun başlayıp başlamayacağı da bilinmiyor. Ancak, Tencent bu güncellemeyle birlikte Royale Pass’ın tanıtım planlarını oyuncularla paylaşacak. Ayrıca, güncelleme yayınlanmadan Tencent, sunucu bakımı da gerçekleştirecek. Bu bakım gerçekleşirse, oyuncular birkaç saatlik bir kesinti yaşayabilir.