YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En İyi 10 Android Telefon Temizleme Programı

Hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefon kullanımı birçok riski de beraberinde getirmekte. Tıkladığımız birçok site büyük riskler barındırmakta ve bu riskler virüs yoluyla telefonlarımıza bulaşabilmektedir. İşte bu yazımızda android telefonlar için geliştirilmiş en iyi 10 temizleme programını Teknotacı ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Android’inizde bellek azsa veya yavaş çalışıyorsa, temizlemeyi düşünmelisiniz. Android’i temizlemek, telefonunuzun performansını artırmanın harika bir yoludur. Android’inizi temizlemek sadece daha iyi çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda gereksiz dosyaları da kaldırır ve pil ömrünü de uzatır. Bunu manuel olarak yapmak paha biçilmez zamanınızı boşa harcayabilir ve işlem o kadar etkili olmaz.

En İyi 10 Android Temizleme Programı

Android Temizleyici Uygulaması nedir?

Android temizleyici uygulaması, telefonunuzun performansını artırmak için uygulama önbellek temizleyici, hız yükseltici, önemsiz dosyalar ve ram temizleyici, pil tasarrufu ve daha fazlası olarak çalışan bir yardımcı araçtır. Ekrana dokunduğunuzda, cihazınızda gereksiz dosyalar, gereksiz veriler ve önbellek durumunu kontrol eder.

En iyi 10 Android Temizleyici Uygulama

Cleaner For Android-Best ad-Free Cleaner

Cleaner For Android-Best ad-Free Cleaner
android temizleme uygulaması

Android Cleaner, önbellekleri temizleyen, pil hızlandırıcısı ile birlikte Android’inizin hızını artıran bir Android temizleme uygulamasıdır. Ayrıca, yinelenen ve gereksiz dosyaları silen Duplicate Files ve File Explorer’a sahiptir. Systweak Android Cleaner’ın özelliklerine bir göz atalım:

 • Uygulama, RAM ve cihazda değerli alan açarak oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olur
 • WhatsApp modülü özelliği az olduğunda, gönderilen, alınan tüm dosyaları, ses / video dosyalarını tek bir yerde görüntüleyebilir ve cihaz performansını artırmak için istenmeyen dosyaları silebilirsiniz
 • Gizli modül, cihazınızda saklanan gizli dosyaları görüntülemenize, arşivlemenize, yeniden adlandırmanıza ve silmenize olanak tanır
 • Bu mobil temizleyici, cihazınızı düzenli olarak temizlemek için program ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, kullanılmayan uygulamaları hazırda bekleterek pil ömrünü optimize eden bir hazırda bekletme modülüne sahiptir.

Uygulamayı tıklayarak indirebilirsiniz.

Ccleaner

Ccleaner
en iyi 10 android temizleyici uygulama

Android için en iyi temiz uygulamalardan biri olan CCleaner, uygulama önbelleğini kaldırmanıza, RAM’i temizlemenize, alanı geri kazanmanıza ve güvenli bir şekilde göz atmanıza yardımcı olur. İstenmeyen uygulamaları kolayca kaldırmanızı sağlar. CCleaner’ın özelliklerine bir göz atalım:

 • İndirme klasörlerini, uygulama önbelleğini, tarayıcı geçmişini ve daha fazlasını temizler.
 • Uygulamaların eski ve artık dosyalarından kurtulur.
 • Android için bu önbellek temizleyici, kullanılmayan uygulamalarla birlikte hangi uygulamaların pili tükettiğini söyleyebilir. Tüm bunlarla RAM’inizi Task Killer ile temizleyeceksiniz. Ayrıca, tekrar açana kadar arka planda çalışan uygulamaları durduran hazırda bekletme özelliği ile birlikte gelir.
 • Hangi uygulamanın verilerinizi kullandığını kontrol etmenizi sağlar.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

Cache Cleaner-DU Speed Booster(Booster&Cleaner)

Cache Cleaner-DU Speed Booster(Booster&Cleaner)
android telefonunuz için en iyi temizleme uygulamaları

DU Speed ​​Booster & Cleaner, antivirüs uygulamasının yanı sıra önemsiz temizleyici olarak çalışan Android Telefon için bir temizleyicidir. Android’inizin performansını artırmak için tek durak çözüm. DU Speed ​​Booster & Cleaner’ın özelliklerine bir göz atalım:

 • RAM’i temizler ve gereksiz arka plan görevlerini temizleyerek Android hızını optimize eder.
 • Artık dosyaları, eski uygulamaları, önbellek ve geçici dosyaları kaldırır.
 • Yüklü uygulamalarda, yeni uygulamalarda ve bellek kartındaki içeriklerde tarama yapar.
 • Bu bellek temizleyici Android için Ağ Yükseltici olarak da çalışır, indirme hızı, ağ aygıtları, Wi-Fi güvenliği ve daha fazlası gibi ağ durumunu algılar. Ayrıca, aşırı ısınmayı önlemek için uygulamaları algılayıp temizleyebilen bir CPU Soğutucu özelliğine sahiptir.

Tıklayarak indirebilirsiniz

Clean Master (Hızlandırma & Antivirus)

Clean Master (Boost&Antivirus)
telefon temizleme uygulamaları

Clean Master, Android için alan temizleyici ve antivirüs ile gelen en iyi Android temizleyici uygulamalarından biri. Clean Master, RAM’i temizleyerek telefonunuzun performansını artırır. Clean Master’ın özelliklerine bir göz atalım:

 • Araç, telefonunuzu yavaşlatan artık, gereksiz ve önbellek dosyalarını kaldırdığı için önemsiz temizleyici görevi görür.
 • Virüs ve diğer çevrimiçi tehditleri engellemek ve kaldırmak için yüklenen uygulamaları tarar.
 • Kişisel fotoğraflarınızı gizlemek için Fotoğraf Kasası ile birlikte gelir. Bunun yanı sıra, uygulamalarınızı korumak için Applock’a da sahiptir.
 • Clean Master, sahte Wi-Fi’yi tanımlayabilen ve cihazınızı güvenli olmayan Wi-Fi ağlarından koruyabilen bir mobil temizleyici uygulamasıdır. Araç ayrıca, pil ömrünü optimize etmek için çalışan uygulamaları hazırda bekleten pil tasarrufu özelliği ile birlikte gelir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

360 Booster&Cleaner

360 Booster&Cleaner
en iyi android temizleme uygulamaları

360 ° Booster & Cleaner, çok amaçlı bir araç olan Android telefon için bir temizleme uygulamasıdır. Hız yükseltici, RAM güçlendirici, önbellek temizleyici ve pil tasarrufu ile birlikte gelir. Uygulamalar ve oyunlar için de hızı artırabilir. 360 ° Güçlendirici ve Temizleyici özelliklerine bir göz atalım:

 • Depolama alanını kurtarmak için önemsiz, önbellek ve artık dosyaları temizleyebilen Android için bir önbellek temizleyicisidir.
 • Android belleği ve işlemciyi optimize etme yeteneğine sahiptir.
 • İstenmeyen uygulamaları kaldırma seçeneği sunar.
 • 360 ° Booster & Cleaner, Android için bir bellek temizleyici olmanın yanı sıra, istenmeyen arka plan işlemlerini kapatan ve pil şarjını artıran bir pil tasarrufu uygulaması olarak da çalışabilir. Ayrıca temizleme işlemleri sırasında cihazın aşırı ısınmasını önler.

Tıklayarak indirebilirsiniz

Go Speed

Go Speed
android temizleme uygulamaları

Go Speed, önemsiz alanları temizleyerek ve alan kazanarak Android’inizin hızını artırabilecek en iyi Android temizleyici uygulamalarından biridir. Ayrıca, istenmeyen uygulamaları kapatarak arka plan işlemlerini de temizleyebilir. Go Speed’in özelliklerine bir göz atalım:

 • Blackhole güçlendirici ile uygulama inatçı otomatik başlatma uygulamalarını etkili bir şekilde durdurur.
 • AppLock ile birlikte gelir, bu yüzden özel uygulamalarınızı meraklı gözlerden koruyun.
 • Tek bir dokunuşla önceden yüklenmiş uygulamalardan da kurtulabilirsiniz.
 • kalan dosyaları, geçici dosyaları ve diğer istenmeyen dosyaları silerek alandan tasarruf sağlayan Android için en iyi önemsiz temizleyicilerden biridir. Uygulamanın APP yöneticisi yedeklemeler oluşturmanıza ve nadiren kullanılan uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olur.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

Power Clean

Power Clean
en iyi 10 telefon temizleme programı

Android için en iyi temizleyici uygulamaları listesindeki bir başka rakip olan Power Clean, akıllı, hızlı ve hafif bir uygulamadır. Uygulama, kalan dosyaları temizler, telefonun hızını artırır ve alanı kurtarır. Power Clean’in özelliklerine bir göz atalım:

 • Önemsiz, önbellek ve diğer artık dosyaları temizleyen gelişmiş önemsiz temizleyici motoru ile birlikte gelir.
 • Tek bir dokunuşla telefon depolama alanını ve belleği temizler.
 • Depolamayı optimize eden gelişmiş bellek temizleyici ile birlikte gelir.
 • Power Clean, Android cihazınızın hızını artıran ve kaldırılan APK dosyalarını kaldıran bir mobil temizleyici uygulamasıdır. Yinelenen fotoğrafları cihazınızdan kaldırır.

Ace Cleaner

Ace Cleaner
telefon temizleme uygulamaları

Ace Cleaner güçlü optimizasyon aracı olarak kabul Android için bir bellek temizleyici. Uygulamanın amacı Android’inizin performansını en üst düzeye çıkarmaktır. Ace Cleaner’ın özelliklerini inceleyelim:

 • Akıllı telefonunuzdan artık, Önbellek, RAM önemsiz, APK dosyaları ve önemsiz dosyaları kaldırır.
 • Uygulama performansınızı sistem performansıyla birlikte optimize etmek için tüm otomatik başlatma uygulamalarını tek bir dokunuşla artırır.
 • Tek bir dokunuşla bildirimleri yönetmenize yardımcı olur.
 • Ace Cleaner, Android’den istenmeyen uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olduğu için Android telefon için mükemmel bir temizleyicidir. Ayrıca, özel uygulamalarınızı korumak için uygulama kilidi sunar. Ayrıca, yinelenen fotoğrafları Android’inizden tarar ve siler.

The Cleaner-Speed Up&Clean

The Cleaner-Speed Up&Clean
en iyi telefon temizleme uygulamaları

The Cleaner – Speed ​​up & Clean, basit ve temiz bir arayüzle gelen Android telefon için temizlik uygulamasıdır. Optimize edici ve hız yükseltici gibi özelliklerin yanı sıra uygulama, telefonunuzun sağlığına genel bir bakış sağlayan ayrıntılı gösterge tablosuyla birlikte gelir. The Cleaner- Speed ​​Up & Clean’in özelliklerine bir göz atalım:

 • Önbelleği temizlediği ve istenmeyen uygulamaları kaldırdığı ve alanı kurtardığı için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bellek temizleyicisi ile hızlandırır.
 • It also has an Applock which protects your sensitive apps.
 • Oyun güçlendirici, oyunlarınızın hızlı çalışmasını ve genel oyun performansını artırmasını sağlar.
 • Temizleyici, güzel bir tasarıma sahiptir ve Android’inizin depolama alanına zarar vermeyen hafif bir uygulamadır. Ayrıca gereksiz dosyaları, önbellek dosyalarını ve eski APK dosyalarını kaldırır.

Cleaner&Boost Clean Space Cleaner

Cleaner&Boost Clean Space Cleaner
telefon temizleme uygulamaları

Android telefonunuz zamanla yavaşladıysa ve hızlandırmak için Android telefon temizleyici uygulaması arıyorsanız, Cleaner-Boost, Clean, Space Cleaner sizin için bir tanesidir. Cleaner – Boost, Clean, Space Cleaner özelliklerine bir göz atalım:

 • Gizli çalışan uygulamalarla birlikte arka plan işlemlerini verimli bir şekilde kapatan algoritma tekniğini kullanır.
 • Video önemsiz, fotoğraf önemsiz, sistem önemsiz, önbellek ve artık dosyaları da kaldırır. Bu, cihazınızın hızını ve performansını artırır.
 • Ayrıca istenmeyen uygulamaların çalışmasını durdurduğu için pil tasarrufu sağlar.
 • Temizleyici – Boost, Clean, Space Cleaner, Android için aşırı ısınmayı önlemek için ağır kaynak tüketen uygulamaları öldüren bir bellek temizleyicisidir.

Teknotacı ekibi olarak bu yazımızda en iyi 10 android temizleyici uygulamayı sizler için inceledik. Siz de bu uygulamaları kullanarak android cihazlarınızı en güvenilir hale getirebilirsiniz.