YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Android için En İyi 5 Oyun Hızlandırma Uygulaması

Android için En İyi 5 Oyun Hızlandırma Uygulaması

Bildiğiniz üzere android cihazlarda oyun oynama aktivitesi gün geçtikçe artıyor.Kullanıcıların en büyük şikayeti de oyunların kasması oluyor. Bizler de Teknotacı ekibi olarak bu sorunun çözümü olarak android için en iyi 5 oyun hızlandırma uygulamasını sizler için derleyip inceledik. Sizler de android için en iyi 6 oyun hızlandırma uygulamasını inceleyerek oyun kalitenizi arttırabilirsiniz.

1.Dr. Booster

Dr. Booster

En sevdiğiniz android oyunlarını herhangi bir yavaşlama olmadan oynatabilmeniz için önbelleği ve RAM’i boşaltan özel bir uygulama. Ayrıca, uygulama, Android cihazınızdan performansı önemli ölçüde artıran virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları da kaldırabilir. Ayrıca, yüklü tüm oyunları düzgün bir şekilde kategorize eder, böylece hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Kesinlikle piyasada bulabileceğiniz en iyi oyun güçlendirici uygulamalarından biridir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

2.Game Booster & Launcher

Game Booster & Launcher

Akıllı telefonunuzun oyun yeteneklerini ve performansını artırmak için tasarlanmış basit ama son derece güçlü bir uygulamadır. Telefonunuzun belleğini gereksiz işlemlerden kurtarır, böylece gecikmesiz oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. İşlem oldukça basittir, uygulamayı başlatın, oynamak istediğiniz oyunu seçin ve oyunu güçlendirici modda başlatmak için ‘Oyun’ simgesine dokunun. Ayrıca Game Booster & Launcher tarafından güçlendirilecek uygulama dışı oyunlar da eklenebilir.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

3.Game Booster Perform-Max

Game Booster Perform-Max
en iyi oyun hızlandırma uygulamaları 2020

Bu şaşırtıcı uygulama sadece cihazınızı hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda oyun kumandasının tepkisini de geliştirir, böylece oyunların herhangi bir gecikme olmadan keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunlarınızı hızlandırmak için Game Booster PerformMax içinden başlatın. RAM’i boşaltmak için önbellek, arka planda çalışan uygulamalar ve uygulamaların denetlenmeyen ağ etkinlikleri gibi darboğazları etkili bir şekilde temizler. Bu, donanım sınırlamalarına rağmen oyunlarınızın her zamankinden daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

4.Game Booster 3

Game Booster 3

Bu şiddetle tavsiye edilen uygulama ile cihazınızın gerçek oyun yeteneklerini serbest bırakın. Game Booster 3, cihazınızı veya telefonunuzu optimize eder, böylece oyun için büyük bir RAM yığını kullanılabilir. Oyununuz aktif bir arka plan hizmeti gerektirse bile, bu uygulama herhangi bir yavaşlama ve çökme ile uğraşmadan android oyunlarının keyfini çıkarabilmeniz için Linux CPU yönetimini kullanır. Tüm android cihazlarda benzer şekilde çalışmasına rağmen, rootlu cihazlar için bazı ekstra avantajlar da sunar. Maksimum hız işlevi, yüksek ayrıntılara sahip oyunların tadını çıkarmak istiyorsanız cihazınızın oyun yeteneklerini eşiğinin ötesine iter.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

5.DU Speed Booster

DU Speed Booster

Hız artırma uygulamalarını duyduysanız, DU Speed ​​Booster adının tanıdık gelmediği ihtimali yüksektir. Ayrıca, Android cihazınızı daha iyi performans için temizleyen eksiksiz bir optimize edicidir. Dahası, aynı zamanda tam bir cihaz optimizasyonu yapar ve yavaşlamalarla ilgili sorunları ortadan kaldırır, böylece mobil oyunların keyfini rahatsız edici çökmeler ve kesintiler olmadan çıkarabilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

Android için en iyi 5 oyun hızlandırma uygulamasını incelediğimiz yazımıza siler de göz atabilir oyun zevkinizi maksimum seviyeye arttırabilirsiniz.