YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Bluetooth İle Oynanan İki Kişilik Oyunlar

Bluetooth İle Oynanan Oyunlar – eve bu makalemizde sizlerinde çok istediği bir konu üzerinde durmak istiyoruz. Konumuz başlıktan da anlaşılacağı üzere android cihazdan bluetooth ile oynanan en iyi 2 kişilik oyunlar.

bluetooth ile oynanan iki kişilik oyunlar
Bluetooth Aracılığıyla Oynanan İki Kişilik Oyunlar

Evet çoğu kişinin arayıp da bulamadığı bluetooth oyunları arkadaşınızla vakit geçirmek için çok eğlenceli oyunlardır. Bu tür oyunlar bluetooth ile oynandığı için oyun esnasında herhangi bir kasma ve donma söz konusu değildir. Sizler için detaylı bir araştırmanın sonucunda bluetooth ile oynanan oyunlar adlı makaleyi oluşturduk. İşte bluetooth ile oynanan iki kişilik oyunlar…

Real Steel World Robot Boxing

reel stell
Bu oyunu çoğu kişi duymuş ve görmüş olabilir ama bu oyunun bluetooth ile arkadaşlarınla oynanabileceğini çoğu kişi bilmiyordur. Bu oyun aynı zamanda android de popüler bir robot dövüş oyunu.

Metal Slug 3

metal slug 3
Oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyun. Bu zevk bluetooth ile arkadaşlarınızla oynanabildiği için daha da zevk almanız olasılık değil. Şimdiden iyi eğlenceler

Ninja Volley 2

ninja volley 2
Bu bir bluetooth ile oynanan iki kişilik bir oyundur. Ninja adamlar o müthiş görsel dövüş sanatlarıyla voleybol oynuyorlar. Eğlenceli ve vakit öldürmelik bir oyun olduğunu belirtelim.
İndir;  Uygulama marketten kaldırılmış

Warlinks

warlinks
Bluetooth ile oynanan 2 kişilik oyunlardan bir tanesi daha. Oyun aynı zamanda multiplayer olarak da oynanıyor.

Virtual Table Tennis 3D

Virtual Table Tennis 3D
Bluetooth iki kişilik teniz oyunu oynayabilirsiniz.

Bluetooth İki Kişilik Sos Oyunu

sos oyunu
İki kişilik oyunlardan bir diğeri ise ilk okuldayken neredeyse her gün oynadığımız oyun sos. Bluetooth ile iki kişi sos oyununu oynabilir.

Monkey Racing Free

monkey racing
Monkey racin free bluetooth ile oynanabilen iki kişilik bir yarış oyunudur. Oynayanların bir defa daha oynamak istediği bağımlılık yaptığı söylenen nadir bulunan oyunlardan biri.

Bluetooth Okey Mini

bluetooth okey
Bluetooth ile oynanan okey oyunu. Evet bluetooth ile arkadaşlarınızla oyun oynayabileceğiniz güzel bir oyun.
İndir;  Play Marketten Kaldırılmış Bu Uygulama

Bluetooth Satranç

BLUETOOTH SATRANÇ
Bluetooth chess ile arkadaşınızla birlikte tablet veya telefondan birlikte satranç oynayabilirsiniz. Bluetooth ile oynanan iki kişilik satranç oyunu indir.
İndir;  Uygulama Play Marketten Kaldırılmış

Umz Bluetooth Mini Games

Umz Bluetooth Mini Games
Bu uygulama diğerlerinden çok farklı bir oyun. Bu uygulama da sadece bir oyun yok. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz onlarca oyun var içinde. Ve hepsi de bluetooth ile oynanan oyunlar. Umz Bluetooth Mini Games ile iki kişilik onlarca oyun var içinde. Denemenizde fayda var.
İndir;  Uygulama Play Marketten Kaldırılmış
Etiketler; Bluetooth İle Oynanan İki Kişilik Oyunlar, Bluetooth Oyunları 2019, Bluetooth İle Oynanan Oyunlar, Android İçin İki Kişilik Bluetooth Oyunları, İki Kişilik Oynanan Oyunlar 2019