YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

A101 Kapıda Mobil APK İndir

a101 kapıda uygulaması indir

Bugün sizlere A101 Kapıda apk uygulamasının indirme linkini paylaşacağız. Bildiğiniz gibi A101 reklamlarında yeni büyük şube olarak tanıttığı A101 kapıda uygulamasının kullanımı giderek artıyor. Bu uygulama ile A101 marketlerinde bulunan tüm ürünleri kapınıza kadar sipariş verebiliyorsunuz.

A101 Kapıda Uygulaması İnceleme

A101 Kapıda Mobil Uygulamasını bizler sizin için denedik fakat sistemin yeni olmasından dolayı çeşitli sıkıntılar ile de karşılaştık. A101 kapıda uygulamasından alışveriş yapmak için minimum 50 TL tutarında bir harcama yapmanız gerekiyor. Aksi halde 50 TL’nin altındaki siparişleriniz uygulama tarafından onaylanmıyor.

Bizler ilk alışverişimizi A101 kapıda uygulaması ile test ettik. İstediğimiz bir ürün (patates 1KG) temin edilmediği için bizlere gönderilmedi onun dışında istediğimiz diğer ürünler yaklaşık olarak 4 saat içerisinde kapımıza kadar geldi.

Siparişlerimiz arasında 1KG soğan da vardı. Soğan bizlere teslim edildi ama keşke teslim edilmeseydi. Çünkü gönderilen soğanların neredeyse tamamı çürük durumdaydı. Ayrıca gönderilmeyen patateslerin ücretini de geri iade alamadık. Her neyse uzun lafın kısası sistemin rekabetçi olması için biraz daha yol katetmesi gerekiyor. Bu hali ile sistemi pek önermiyorum.

A101 Kapıda Mobil Uygulama İndir

A101 Kapıda apk indir uygulaması ile sizler de bu uygulama ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar tüm A101 ürünlerini sipariş verebilirsiniz. A101 kapıda mobil apk uygulamasını indirmek için aşağıdaki linklerden indirme işlemlerini başlatabilirsiniz.