YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İphone İçin Müzik İndirme Programları

iPhone müzik indirme programları makalemiz ile Apple şarkı indirme işlemlerini yapabileceksiniz. İos müzik indirme programları ücretsiz ve ücretli olmak üzere birçok seçenek ile karşımıza çıkıyor. Listelediğimiz bu en iyi şarkı indirme programları indirme linklerini de makalemizde bulabilirsiniz.

Apple ürünlerini kullanıp seven kadar bu ürünlere düşman birçok insan da var. Neden derseniz çünkü Apple’ın kullanıcıyı kısıtlamasından dolayı.

Örneğin bir iphone kullanıcı müzik indirmek istediğinde bir android kullanıcı kadar özgür olamıyor. Android kullanıcısız şarkı indirme işlemini kısa bir süre içeirisnde ve basit şekilde hallederken iphone kullanan kişi mp3 müzik indirmek için çeşitli makaleler okumak zorunda kalabiliyor.

Bu yüzden İos ve Android savaşı sürekli sürecek gibi. Her neyse biz asıl konumuza dönelim. Peki iPhone için müzik indirmek ne kadar kolay?

iPhone müzik indirme programları

Bu programların tamamı editör arkadaşlarımız tarafından test edilmiştir. Uygulamaların tamamını gönül rahatlığı ile indirip kullanabilirsiniz.

İos telefonunuza mp3 şarkı indirmek artık android kadar da olmasa kolay hale gelmiş durumda. Aşağıda listelediğimiz çoğu program ücretsiz. Ücretli olanlar da var tabi. Eğer benim param var reklamlar ile uğraşamam iphone’uma müziğimi öyle indiririm, yok abi öğrenciyim bizde para ne gezer diyorsan da merak etme senin için de ücretsiz epey müzik indirme programı mevcut.

Freegal Music

Anlaşılması kolay ve hızlı bir arayüz ile freegal iphone müzik indirme uygulaması ile milyonlarca şarkıya erişme imkanınız var.

freegal music iphone için şarkı indirme
  • Müzikleri dinleyebilir ve iphone telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Uygulama birçok dili destekliyor.
  • İos 7.0 sonrası tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor.

İndir: Freegal Music

FMA

Bu uygulama diğer iphone şarkı indirme uygulamaları kadar bilinen bir uygulama değil. FMA bünyesinden bulundurduğu milyonlarca şarkıyı iphone kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuyor. Üstelik yasal iphone müzik indirme programlarından biri kendisi.

iphone için yasal müzik indirme programı - fma

Türlere göre müzik seçebilme ve kullanıcı dostu arayüzü ile müzikleri indirebilir ve müzik kitaplıkları oluşturabilirsiniz.

İndir: FMA

SoundCloud

soundcloud

SoundCloud Türkiye’de olmasa da dünya da popüler bir müzik dinleme ve yükleme platformudur. SoundCloud platformuna hergün yüzlerce şarkı yükleniyor. İndirmesi ve kullanması ücretsizdir.

İndir: SoundCloud

Spotify

Herhalde spotify uygulamasını duymayan yoktur diye tahmin ediyoruz. Spotify dünya çapında popüler olan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir müzik dinleme platformudur.

spotify iphone şarkı oynatma ve indirme platformu

Spotify platformu hem ücretli hemde ücretsiz birşekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz sürümünde müzikleri çevrim dışı kullanmazken premium hesaba geçtiğinizde tüm müzikleri indirebilir ve çevrim dışı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Spotify, en iyi iPhone müzik indirme programları arasında yer alıyor.

İndir (App Market): Spotify

iHeartRadio

iHartRadio şık bir arayüz tasarımına ve popüler bir akış hizmetine sahip en iyi ios şarkı indirme programlarından bir diğeridir.

ihartradio - iphone şarkı indirme programı ücretsiz

Uygulama içerisinde geniş bir kitaplık var ve her gün yeni şarkılar eklenerek bu kitaplık sürekli güncel tutuluyor. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen uygulama da ne yazık ki reklamlar gösteriliyor. Premium hesabı satın alarak reklamlardan kurtulabiliyorsunuz.

iHartRadio – iPhone için mp3 indirme uygulaması indir

Mazika

Mazika uygulaması iphone da bulunan en iyi iphone müzik indirme programları arasındadır.

mazika iphone için mp3 indirme programı ücretsiz

Bu uygulama ile milyonlarca şarkıyı telefonunuza indirebilir ve online oynatabilirsiniz. İos için ücretsiz mp3 programlarından biri olan bu uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Mazika iPhone için indir

Evermusic – Çevrimdışı Müzik

Evermusic, ios cihazınıza indirip kurabileceğiniz ücretsiz çevrim dışı müzik dinleme ve indirme uygulamasıdır.

evermusic iphone ücretsiz müzik indirme programı

Uygulama aynı zamanda Google Drive, Dropbox, One Drive gibi bulut hizmetleri ile entegrasyonlu çalışmaktadır.

Bulut tabanlı hesaplar aracılığı ile şarkılarınızın tümünü bu uygulama yardımı ile iphone cihazınıza aktarabiir ve çevrim dışı bir şekilde internet olmasa bile müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Evermusiz uygulaması iPhone ve iPad için indirmesi ve kullanması ücretsizdir.

Evermusic – iPhone Çevrim Dışı Müzik Dinleme Programı İndir

İphone Mp3 İndirme Programları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İphone Mp3 Müzik İndirme Programları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
İphone Müzik İndirmek Ücretsiz mi?

İphone için mp3 müzik indirmek yüklediğiniz programa göre değişiyor ücretli veya ücretsiz oluşu.

İphone Şarkı İndirmek Yasal mı?

Mp3 indirme programlarını kullanmak doğru değil ama herhangi bir sıkıntı doğuracağını sanmıyoruz.

iPhone İçin Müzik İndirme Programları Kullanmak Zararlı mı?

İçiniz rahat olsun. Sizler için en güvenilir ios şarkı indirme programlarını listeledik zaten. Listeye git.

İphone Ücretsiz Müzik İndirme Programlarını Nereden İndirebilirim?

iPhone için ücretsiz müzik indirme programlarına teknotacı ile erişebilirsiniz.