YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Android İçin En İyi 5 Fotoğrafçılık Uygulaması

Sosyal medyadaki popüler bir aktivite olan fotoğraf paylaşımı günümüzde de milyonlara ulaşmıştır. Ve sosyal medya kullanıcıları çektikleri yüzlerce fotoğrafı derleyip düzenlemek için büyük uğraşlar vermektedir. Biz de Teknotacı ekibi olarak android için en iyi 5 fotoğrafçılkık uygulamasını sizler için derledik.

en iyi 5 fotoğraf uygulaması
en iyi 5 fotoğraf uygulaması

Bir araştırmaya göre, ortalama bir kullanıcı günde 322 fotoğraf çekiyor ve başka bir araştırma, bu fotoğraflara göz atmak için zaman ayırmadığımızı söylüyor. 

Peki bu resimleri mükemmel ve zamansız hale getirmek için ne yapmalısınız? Fotoğraf deneyiminizi şaşırtıcı olmaktan çok daha iyi hale getirmek için bu en iyi 5 Android fotoğrafçılık uygulamasına (aşağıda belirtilmiştir) göz atabilirsiniz!

1.Aşama: Kaemera uygulamasını indirin

en iyi 5 fotoğrafçılık uygulaması

Evet, akıllı telefonunuzda dahili bir kameranızın olduğunu biliyoruz ve yeterince iyi. Ancak, fazladan ekstra sahip olmayı seven kullanıcılar arasındaysanız, açık kamera uygulaması tam size göre. Uygulama, kamera filtreleri, video kaydedici, selfie’ler için ön kamera ve dikkat çekici çekimleri tıklamak için diğer önemli ayarlara sahiptir. Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir, bu yüzden indirmek çok fazla zaman almaz.

2.Aşama:Fixer ile yinelenen fotoğrafları bulun ve sıralayın.

Fixer

Fotoğraf sayısını tıkladıktan sonra, bunları filtrelemeli ve kopyaları kaldırmalısınız! Bu, temiz ve düzenli bir galeriye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Yinelenen Fotoğraflar Fixer uygulaması ile daha düzenli hale gelecektir. Uygulama, galerinizdeki tüm yinelenen ve benzer görünümlü resimleri tarar ve algılar, bunları gruplar halinde yerleştirir ve hepsini önceden izlemenizi sağlar. Onları gördükten sonra, kopyaları otomatik olarak işaretleyebilir ve silebilirsiniz. Duplicate Photos Fixer ücretsiz bir uygulama.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

3.Aşama:Bunları Google Fotoğraflar ile Düzenleyin

google fotoğraflar

Google Fotoğraflar yerleşik bir Android uygulamasıdır, bu yüzden indirmenize gerek yoktur. Bu uygulama telefonunuzda bulunan her görüntüyü depolar veya resimleriniz için dahili bir yedekleme seçeneği olduğunu söyler. Son zamanlarda Google, bu uygulamaya büyük güncellemeler getirdi ve bir patlama uygulaması yaptı. İmzaladıktan sonra, fotoğraflarınızı farklı albümlerde kategorilere ayırabilir, kolaj yapabilir, görüntülerinizle animasyon yapabilir ve bunlardan bir film de yapabilirsiniz. Ve evet, bu uygulama Google hesabınızla senkronize edildi, böylece burada yaptığınız her şey çevrimiçi olarak kaydedildi!

4.Aşama: Resimlerinizi aydınlatmak için Photo Lab Picture Editor FX’i indirin.

photo lab picture editor FX

Şimdi yeni ve temiz bir fotoğraf galeriniz var. İyi bir düzenleme uygulamasıyla kusursuz hale getirmek için üzerinde çalışabilirsiniz. Bunun için Photo Lab Picture Editor FX uygulamasına güvenebilirsiniz. Uygulamanın çerçeveleri, efektleri, filtreleri, yüz fotoğraf montajları ve fotoğraf kolajı özellikleri var. Düz fotoğraflarınızı gerçek çekici fotoğraflara dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Ve evet, bu tekrar ücretsiz bir uygulama böylece kolayca indirebilirsiniz!

5.Aşama:Instagram da Paylaşabilirsiniz.

Instagram

Sonunda, listede Instagram! Resimlerinizin sevdiklerinizle ve dünyayla paylaşmaya hazır olduğundan eminiz. Peki ne bekliyorsun? Onları Instagram’da paylaş! 

Bu beş basit aşamayla siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.