Pdf dosyanızdan istemediğiniz sayfaları nasıl silebilirsiniz? Kolay ve hızlı bir şekilde pdf dosyalarınızı düzenleyebilir, istediğiniz sayfayı silip başka sayfalar ekleyebilirsiniz. İşte pdf dosyalarında sayfa ekleme veya silme işlemi nasıl yapılır?

Pdf dosyalarında çoğu zaman değişiklilik yapma gereksinimi duyarız. Bazı pdf dosyalarında istemediğimiz sayfalar olabiliyor. Peki pdf dosyaların da sayfa silme işlemi  nasıl olur?

 

Pdf dosyalarında sayfa kesme işlemini sizlere vereceğim program sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Pdf dosyalarınızda istemediğiniz sayfaları istediğiniz şekilde kesebilirsiniz. Pdf dosyasında sayfa silme işlemini gerçekleştiren küçük ve aynı zamanda işlevli program olan PDF Rider uygulamasını tanıtacağım.

pdf rider

Pdf rider ile sadece sayfaları silmekle ünlenen bir uygulama değil. Aynı zamanda pdf dosyasına yeni sayfa ekleme gibi küçük işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ise sade ve basit. Uygulamaya giriş yaptığınızda yukarıdaki “Tools” yazısına tıklayın. Ordan çıkan “Delete” seçeneğine girin. Ve silmek istediğiniz safya değerlerini girin. Tamam’a basın.

Pdf Rider İndir

 

 


Yorum Yap