YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

YouTube’dan müzik indirme

Youtube mp3 indirme

Youtube da aklınıza gelen tüm albümleri ve şarkıları bulabileceğiniz bir mecra haline gelmiş bulunmakta. Hatta bazı kullanıcılar youtube’u müzik dinlemek için kullanıyor.

Youtube’da müzik indirmek için kullanıcılar uygulama arayışları içerisinde olsa bile youtube müzik indirme siteleri ile de bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnternet ve marketlerde onlarca farklı youtube müzik indirme uygulamaları ve siteleri var. Ama emin olun çoğu göründüğü gibi pekte güvenilir değiller.

Youtube da müzik indirmek yasal olmadığını belirtelim. Youtube videoların ve müziklerin kopyalanmasını, dağıtılması için herhangi bir izin vermiyor. Youtube’dan müzik indirmeden önce youtube hizmet politikasını okumanızı tavsiye ederiz.

Youtube’da mp3 indirmek yasal değil!

Youtube da mp3 indirmek için size oldukça güvenilir bir web sitesi vereceğiz. bu web sitesi ile youtube şarkı indirme işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Youtube Mp3 Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

1. Adım: Video URL’sini kopyalayın

Youtube da mp3 olarak indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın.

Adım 2: Mp3 Youtube Dönüştürücü’ye gidin

Youtube’dan mp3 müzik indirmek için oldukça popüler olan Mp3 Youtube Dönüştürücü web sitesinden yardım alacağız. Bağlantıya tıklayarak mp3 indirme ve dönüştürme sitesine gidin.

3. Adım: URL’nizi Arama Kutusuna Yapıştırın

Web sitesine giriş yaptıktan sonra kopyaladığınız linki Youtube Mp3 Dönüştürücü sitesindeki url kısmına yapıştırın ve indir butonuna tıklayın.

4. Adım: Müziği indirmek için bekleyin

Url kısmına linki yapıştırdıktan sonra videonun mp3’e dönüştürülmesi için 10-15 saniye bekleyin.

5. Adım: Müzik indirilmeye hazır halde

Biraz bekledikten sonra mp3 dosyanız indirilmeye hazır hale gelecek. Dosyayı indir seçeneğine basarak mp3 dosyanızı indirebilirsiniz.

Bu şekilde youtube mp3 dönüştürücüler sayesinde müzik indirme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şey olursa bizler yorum kısmında bulunacağız.