YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

YouTube Vanced Nedir? Nasıl İndirilir?

youtube vanced nedir ve nasıl indirilir

Son zamanlarda youtube vanced ismini sıklıkla duymuş olabilirsiniz. Peki nedir bu youtube vanced ve telefona youtube vanced nasıl indirilir? Bu yazımızda ücretsiz youtube premium olan youtube vanced uygulamasından bahsedeceğiz.

Evet değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere youtube premium ile reklamsız video izleyebilir, arka planda video ve ses yürütebilir ve aynı zamanda videoları indirebilirsiniz. Bu özelliklerin tamamına erişmek istiyorsanız aylık olarak youtube’a en az 9.99 TL ödemeniz gerekiyor. Ki o da eğer öğrenci iseniz. Öğrenci değilseniz daha pahalıya youtube premium hizmetlerinden faydalanıyorsunuz.

Şimdi ise gelelim Youtubeûn son zamanlarda baş edemediği Youtube vanced uygulamasından.

YouTube Vanced Nedir?

Youtube vanced youtube premium özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunan bağımsız geliştiriciler trafından kodalanan ve piyasaya çıkarılan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile youtube premiumda bulunan tüm özellikleri bedava bir şekilde kullanabilirsiniz.

YouTube Vanced Özellikleri Nelerdir?

  • Reklamsız video oynatma
  • Arka planda video oynatma
  • Arka planda/ekran kapalı konumunda müzik ve ses oynatma
  • ve daha birçok özellik…

YouTube Vanced İndirme İşlemi ve Kurulumu – VİDEO

Android İçin Youtube Vanced Nasıl İndirilir 2021

Android işletim sistemli telefonunuza Youtube vanced uygulamasını indirmek sandığınızdan çok daha kolaydır.

  1. İlk olarak vancedapp.com web adresine giriş yapın.
  2. Açılan sayfada mavi ile belirtilen vanced manager butonuna basın ve vanced manager apk uygulamasını indirip kurun.
  3. Vanced manager uygulamasına giriş yapın ve karşınızda duran Youtube Vanced – Youtube Müzik ve MicroG uygulamalarını yükleyin.
youtube vanced manager

vancedapp.com web adresine giriş yapın. Daha sonra vanced manager apk dosyasını bu adresten indirip telefonunuza kurun.

bedava youtube premium

Vanced manager uygulamasının kurulumu bittikten sonra uygulamayı açın ve uygulama sayfasında bulunan Youtube Vanced, Youtube Müzik ve MicroG uygulamalarını indirip kurun. Bu işlemleri yaptıktan sonra youtube vanced ve youtube müzik uygulamalrı telefonunuza kurulacaktır. Fakat xioami kullanıyorsanız ufak bir ayar yapmanız gerekiyor.

android youtube vanced indirme

Eğer benim gibi xioami kullanıcısı iseniz kurulum yaparken MIUI Optimizasyonunu kapatın diye bir uyarı ile karşılaşacaksınız. MIUI Optimizasyonunu kapatmadan indirme işlemlerine ne yazık ki devam edemiyorsunuz. MIUI optimizasyonunu açmak için Telefon Hakkında > MIUI sürümü adımlarını takip edin ve MIUI sürümü seçeneğin 3 defa üst üste basın.

miui optimizasyonu kapatma

Hemen ardından Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri adımını takip edin ve en alt kısımda bulunan MIUI optimizasyonu aç kısmını kapatın. Bu işlemi yaptıktan sonra uygulamaları indirebilir ve telefonunuza kolaylıkla kurabilirsiniz.

youtube vanced indir

iPhone Youtube Vanced Kurulumu Nasıl Yapılır?

Değerli arakadaşlar ios/iphone için youtube vanced kurulumunu bu (ios iphone youtube vanced nasıl indirilir) makalemizde anlattık. Makaleyi ziyaret ederek adımları görebilirsiniz.