Teknolojiden Fazlası

Peynir Ekmek Gibi Satacak Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı ve Özellikleri

Fiyat ve performans ürünleri ile adını sürekli duyuran Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5’i yarın (3 Mart 2020) tanıtacak. Mi Band 5 hakkında en çok merak edilen sorulara cevap verdik.

0 222

Geçtiğimiz ayda telefon pazarında ilk 3’e girmeyi başaran xiaomi durmak bilmiyor. Çinli teknoloji şirketi 3 mart 2020 tarihinde yani yarın Mi Band 5 akıllı bilekliğinin tanıtımını yapacak.

Mi Band serisi hem ucuz hemde kaliteli yapısı ile tüm dünyada saatış rekorları kırdı. Mi band 3 ve mi band 4 deki başarısı ile adını akıllı bileklik konusunda duyuran xiaomi şimdi de serinin devamı olan mi band 5 modelini tanıtacak.

Mi Band 5 daha tanıtılmadan internet ortamında bir çok özelliği ve fiyatı sızdırıldı.

Xioami Mi Band 5 Özellikleri

Mi band 5 1.2 inçlik OLED ekran ile gelecek ve aynı zamanda akıllı bileklikte NFC özelliği de bulunacak. Bir önceki nesile göre daha gelişmiş bir sensör ile karşımıza çıkacak olan mi band 5 aynı zamanda bilekliğin içerisinde dahili gps de bulunacak.

Sızan bir diğer bilgiye göre mi band 5 içerisinde gelişmiş uyku düzeni takip uygulaması da olacak.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı

Xiaomi mi band 5 fiyatı konusuna gelirsek önceki nesil olan mi band 4 180 TL’ye satılıyor. Yabancı kaynaklar mi band 5’in çıkış fiyatının 25 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Vergiler falan da eklersek ortalama 230 TL’nin üzerinde bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Xiaomi mi band 5 tanıtımı yarın yapılacak. Tanıtımdan sonra içerik tekrardan güncellenecektir.

Kaynak: wareable

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.