YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Normalde 460 TL Olan Fotoğraf Düzenleme Programı Tamamen Ücretsiz Oldu

Normalde 460 TL olan fotoğraf düzenleme programı ücretsiz oldu

Skylum Luminar 3’ü Nasıl Alabilirim?

skylum lumınar 3
Skylum lumınar 3

Normalde 460 TL’ye satılan Luminar 3 programının bir kopyasını kazanıyor. Skylum’un e-posta servisine abone olmak içinse yalnızca isminizi ve e-posta adresinizi bu bağlantıdaki forma yazmanız yeterli. Kayıt yaptıktan sonra telefonunuza gelecek olan SMS ile kayıt olabileceksiniz.

Skylum Luminar 3’ü bilgisayarınıza kurmak için öncelikle size gönderilen e-postayı açmanız gerekiyor. Ardından kullandığınız işletim sistemine göre önünüze sunulan seçeneklerden birine tıklıyor ve programı indirip kurabiliyorsunuz.. Program kurulduktan sonra aynı e-postada size verilen lisans anahtarını program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skylum Luminar 3, yapay zekâ sayesinde özellikle fotoğraflarınızdaki renkleri çok daha doğal ve güzel bir hâle getiriyor. Renklendirme için programda bulunan 70 adet ön ayar arasından da seçim yapabiliyor ya da renkleri tamamen elle kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Skylum Luminar 3 deneyimli fotoğraflara göz atabilir bu bağlantıdan büyüleyici farkı görebilirsiniz.