Teknolojiden Fazlası

Normalde 460 TL Olan Fotoğraf Düzenleme Programı Tamamen Ücretsiz Oldu

Fotoğrafçılıkla ilgilenenler veya fotoğrafçılığı hobi olarak yapan birçok insan için fotoğraf düzenleme uygulamaları ekmek su gibi temel ihtiyaç haline gelmiş durumda. Tabi bunlar için birçok fotoğraf düzenleme uygulaması ve programı da mevcut. Tabii profesyonel bir fotoğrafçılık deneyimi için de bu fotoğraf uygulamalarına belli bir meblağ ödenmesi gerekiyor. Ancak şimdi de en iyi fotoğraf düzenleme programları arasında yer alan ve normal fiyatı 360 TL olan Skylum Luminar 3, Skylum tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor.

0 366

Skylum Luminar 3’ü Nasıl Alabilirim?

skylum lumınar 3
Skylum lumınar 3

Normalde 460 TL’ye satılan Luminar 3 programının bir kopyasını kazanıyor. Skylum’un e-posta servisine abone olmak içinse yalnızca isminizi ve e-posta adresinizi bu bağlantıdaki forma yazmanız yeterli. Kayıt yaptıktan sonra telefonunuza gelecek olan SMS ile kayıt olabileceksiniz.

Skylum Luminar 3’ü bilgisayarınıza kurmak için öncelikle size gönderilen e-postayı açmanız gerekiyor. Ardından kullandığınız işletim sistemine göre önünüze sunulan seçeneklerden birine tıklıyor ve programı indirip kurabiliyorsunuz.. Program kurulduktan sonra aynı e-postada size verilen lisans anahtarını program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skylum Luminar 3, yapay zekâ sayesinde özellikle fotoğraflarınızdaki renkleri çok daha doğal ve güzel bir hâle getiriyor. Renklendirme için programda bulunan 70 adet ön ayar arasından da seçim yapabiliyor ya da renkleri tamamen elle kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Skylum Luminar 3 deneyimli fotoğraflara göz atabilir bu bağlantıdan büyüleyici farkı görebilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.