YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Netflix Filmlerini Bilgisayara İndirme

netflix dizilerini bilgisayara indirme

Netflix in kullanımı günümüzde bir hayli artmış durumda. Son yapılan açıklamaya göre Netflix in Türkiye deki kullanıcı sayısı 2 milyon civarındadır. Tabi bu kullanımlar mobil üzerinden olduğundan kullanıcıların en büyük sıkıntısı hesaplarını bilgisayarlarına taşıyıp film keyiflerini orada devam ettirememek oluyor.

Netflix
Netflix filmleri indir

Biz de Teknotacı ekibi olarak Netflix filmlerini bilgisayara indirme metodlarını sizler için derledik.

Sizler de Netflix filmlerini bilgisayara indirerek film zevkinizi bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Netflix Filmlerini Bilgisayara İndirme

1. Metod:

1.Aşama: Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Mac veya Windows bilgisayarınızda akıllı Netflix video indiricisini indirin.

Windows 7-8 ve 10 için tıklayarak indirebilirsiniz.

MAC için tıklayarak indirebilirsiniz.

Netflix
Netflix filmleri aç

2. Aşama: Programı yükleyin. Ve ardından ana ekrana girin. Ardından kayıt işlemini yapmak için bilgisayarınızdan Başlat menüsüne tıklayın. Daha sonra sırasıyla All Programs> Wondershare> Video Converter Ultimate> Wondershare Video Recorder seçeneklerine gidin.

3. Aşama: Netflix’ten indirmek istediğiniz bir filmi veya diziyi bulun. Şimdi, kayıt işlevini kullanarak Netflix film veya dizilerini indirmeye başlayabilirsiniz.

4. Aşama: Şimdi video oynatma çubuğunda “İndir” seçeneğini göreceksiniz. Dediğim gibi, istediğiniz videoyu bulmak ve oynatmak için Netflix sayfasına gidin. Netflix video indiricisi oynatılan bu videoyu otomatik olarak algılar. Video ekranının etrafında kırmızı bir kutu ve videonun üstünde görünen “Kaydet” seçeneğini göreceksiniz.

Netflix bilgisayar
Netflix bilgisayar keyfi

5. Aşama: Netflix filmini bilgisayarınıza indirmeye ve kaydetmeye başlayın. Ve film indirmek için “REC” düğmesine tıklayın. Ayrıca, indirme süresini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ve ardından düğmenin yanındaki “İçeri gir(stop in)” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Videoyu indirmeyi film otomatik olarak bilgisayarınızın yerel disk sürücüsüne kaydedilir.

Not: Bu uygulama ekran kaydı yakalamak ve bilgisayarın sesini kaydetmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, kayıt sırasında Netflix’i oynatılan videonun başka parazit sesi olmadan her zaman görünür ve pürüzsüz olduğundan emin olun.

netflix bilgiyarda izleme
netflix bilgiyarda izleme

2.Metod:

Windows 10 Netflix Dizi Ve Filmleri İndirme:

Bu özellik Android veya iOS ile akıllı telefonlara ve tabletlere zaten geldi. Ve etkinleştirilmesinden bu yana aylar geçti. Artık Netflix filmlerini Windows 10’da da indirebilir ve izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

1. Aşama: İlk önce Netflix uygulamasının en son sürümünü indirin ve Windows 10 dizüstü / pc’nize veya bir akıllı telefona yükleyin.

Tıklayarak Netfix indirebilirsiniz.

Netflix izle
Netflix izle

2. Aşama: Uygulamanın son sürümünü indirdikten sonra bu özellik açılacaktır.

3. Aşama: Artık film veya dizi arayabilir ve video kalitesini seçmenize bile izin vererek istediğimiz filmi indirebilirsiniz. Android ve iOS platformlarında olduğu gibi, bu özellik kategorideki tüm dizi veya filmler için mevcut değildir. Böylece yalnızca açıklamanın yanında uygun simgeyi sunanları indirebilir ve indirdikten sonra istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Sizler de bu kolay ve aşama aşama anlattığımız Netflix filmlerini bilgisayara indirme ile ilgili yazımızı inceleyerek Netflix film ve dizilerini bilgisayarınızda kolayca izleyebilirsiniz.