YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En Çok İndirilen Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

mobil fotoğraf editleme uygulamaları

Dostlar tekrardan herkese merhabalar, bu videomuz da en çok indirilen popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarına göz attık. Mobil resim düzenleme uygulamalarına aşağıda linklerden hem ios hemde android için indirip ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Aşağıda listelenen android/ios resim düzenleme programlarının hepsi en az 100 Milyon indirmeyi geçmiş dünya çapında kullanılan popüler mobil fotoğraf editleme uygulamaları. Lafı çok uzatmadan listeye geçelim.

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

adobe photoshop express mobil

Dostlar bu uygulamanın en sevdiğim yanı içerisinde harika efektler barındırması. Photoshop Express Fotoğraf Düzenleme Uygulamasının en belirgin özelliği zaten efektler oluyor. Başka ayarları yok mu? Elbette ki var ama efekt konusunda gerçekten sizleri oldukça şaşırtacaktır.

Adobe Photoshop Express (Play Market) İndir

Adobe Photoshop Express (App Store) İndir

Photo Editör – Fotoğraf Düzenleme Programı

Bir diğer mobil uygulama ise photo editör uygulaması. Bu uygulamada dünya çapında 100 milyon indirme geçmiş bulunmakta. Uygulamadaki resim düzenleme araçlarından tutun efektlere kadar her şey profesyonel bir şekilde yapılmış. Uygulamayı denemenizi öneririm.

Photo Editor (Play Market) İndir

Photo Editor (App Store) İndir

Snapseed Resim Düzenleme Programı

Snepseed geçtiğimiz aylarda 100 milyon indirmeyi geçti. Snapseed uygulamasının bu kadar tutulmasının en büyük sebebi ise Teknoloji devi Google‘ın olması. Evet snapseed bir Google uygulamasıdır. Geliştirme ve dağıtımını Google üstleniyor. Snapseed fotoğraf düzenleme uygulaması ile fotoğraflarınızı çok rahat bir şekilde düzenleyebileceksiniz.

Snapseed (Play Market) İndir

Snapseed (App Store) İndir

PicsArt Mobil Fotoğraf Editleme Programı

Listemizin en sonunda ise uzun yıllar kullandığım uygulamaya yer vermek istedim. PicsArt mobil fotoğraf düzenleme uygulaması da 100M+ dan fazla kullanıcısı olan popüler resim düzenleme programıdır. PicsArt’ın tüm araçlarını keşfetmeye kalkarsanız saatlerinizi alacağını unutmayın. Yüzlerce efekt, onlarca araç seçeneği ile PicsArt mobil resim düzenleme kategorisinde halen ilk sıralarda.

PicsArt (Play Market) İndir

PicsArt (App Store) İndir