YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İPhone için En İyi 5 Duvar Kağıdı Uygulaması

Iphone kullanımının gittikçe arttığı günümüzde kullanıcılar artık içerikten çok cihazlarının görünümüne ve dizaynına önem veriyor. Bu sebeple duvar kağıdı kullanımı bakımından kullanıcılar büyük titizlik gösteriyor ve kararsız kalıyor. Biz de Teknotacı ekibi olarak iphone için en iyi 5 duvar kağıdı uygulamasını sizler için derledik. Duvar kağıdı bulmada kararsız kaldıysanız makalemize göz atarak İPhone için En İyi 5 Duvar Kağıdı Uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Wallpapers for Me

Wallpapers for Me

Bu uygulamayı açtığınızda her gün yeni duvar kağıtları bulacaksınız. Ana kategoriler Soyut, Si-Fi, 3D, Doğa Sporları vb vardır. Ayrıca bu uygulamadan diğer arkadaşlarınızla duvar kağıtları paylaşabilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

Backgrounds

Backgrounds

Uygulama duvar kağıtları 60 kategori ile yüklenir. Çok basit bir arayüz uygulamasına sahiptir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, onlara efekt ekledikten sonra fotoğraf galerinizden duvar kağıtları ayarlamanızı sağlar. Yeni yıl, Paskalya vb. Her durum için özel duvar kağıtları alacaksınız. İPhone’unuzun ekranında motivasyonel alıntılar istiyorsanız, aynı uygulama için duvar kağıtları bulacaksınız.

Tıklayarak indirebilirsiniz. (Uygulama marketten kaldırılmış)

Wallpapers HD

Wallpapers HD

Gerçekten şaşırtıcı ve retina ekranınız için keskin renklere ve şaşırtıcı netliğe sahip duvar kağıtları bulacaksınız. Duvar kağıdı olarak ayarlamadan önce görüntüyü kilit ekranı veya ana ekran için ön izleyebilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

10000+ Wallpapers

10000+ Wallpapers

Bu uygulama iPhone ekranınıza sanatsal bir dokunuş verir. Sadece miktar değil, aynı zamanda kaliteli duvar kağıtları da var. Buna ek olarak, iPhone’unuz için 3D arka planlar ve yüksek çözünürlüklü görüntüler arıyorsanız, bu uygulama sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Uygulamanın arayüzü de kullanımı ve anlaşılması çok kolaydır.

Tıklayarak indirebilirsiniz. (Uygulama App Marketten Kaldırılmış)

Everpix

Everpix

Everpix, iPhone’lar için en iyi duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Benzersiz ve özel içerikli bir uygulama arıyorsanız, Everpix’te iPad, iPhone ve Apple saatiniz için duvar kağıtları bulacaksınız. Uygulamanın kullanımı kolay ve kullanıcı dostu. Uygulama her gün yeni duvar kağıtları indirir ve bu uygulamanın ne kadar bellek almasını istediğinize karar verebilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.