YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Dünya Çapındaki En Popüler 20 Teknoloji Haber Sitesi

Teknolıji Haber Siteleri

İnternetteki web sayfaları her geçen gün hızla artmaktadır. Bu artış ile kaliteli ve popüler internet sitelerini bulmak ise oldukça zorlaşıyor. Teknoloji haber sitelerinin sayısı ise oldukça fazla. Sayısı epey fazla olan teknoloji haber sitelerinin içerisinde en kaliteli olanı bulmak ise oldukça zor.

Bizler bu listemizde sizlere dünyada en çok beğenilen ve en iyi teknoloji haber sitelerini listeleyeceğiz.

Teknoloji haber sitelerini listelerken Alexa ve Google popülerliğine göre bir sıralama yapılmıştır.

En Popüler 20 Teknoloji Haber Sitesi

1. TechCrunch.com

TechCrunc twitter’da 10 milyonu geçmiş bir takipçi kitlesine sahip. Teknolojiyi A’dan Z’ye ele alarak güncel içerik üretmekteler.

2. TheNextWeb.com

The Next Web, internette kullanıcılarına günlük olarak teknoloji haberlerini sağlayan lider bir blog. Çoğunlukla iş, kültür ve teknoloji ile ilgili rehberleri ve konuları ele alıyorlar.

3. Wired.com

Wired.com, internetteki en popüler üçüncü teknoloji sitesi olma unvanına sahiptir. Ve en son teknoloji haberlerini kullanıcılarına sunarlar. Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, kesinlikle kaliteli şeyler yayınladığından dolayı Wired.com’u takip edeceksiniz.

4. Tech2.com

Tech2.com çoğunlukla TV, telefon, tablet, dizüstü bilgisayarlar ve oyun konsolları vb. yeni cihazlarla ilgili makaleleri ve kılavuzları paylaşır. Bunun yanı sıra, en son teknoloji trendleriyle ilgili podcast’leri, videoları ve fotoğrafları da düzenli olarak paylaşırlar.

5. Gizmodo.com

Gizmodo.com internette çoğunlukla teknolojik ürünler ile ilgili yayın yapan bir medya şirketidir. Dünya çapında bilinen popüler bir teknoloji blog sitesidir.

6Mashable.com

Bir diğer popüler teknoloji haberleri sunan web sitesi ise Mashable.com’dur. Aylık milyonlarca insan tarafından ziyaret edilen mashable aynı zamanda milyonlarca sosyal medya takipçisi vardır.

7. TheVerge.com

The Verge, teknoloji haberleri, ürün incelemeleri gibi konuları ele alan teknoloji severler için en popüler ve ünlü bir teknoloji blogudur.

8. DigitalTrends.com

Digital Trends, teknoloji, bilgisayar oyun konsolları ve ilginç yaşam rehberlerini paylaşan haber sitesidir. Ayrıca müzik, araba, fotoğraf vb. ile ilgili rehberleri de kapsar.

9. TechRadar.com

Techradar internette popüler olan teknoloji haber sitesidir. Tech radar aynı zamanda teknolojik ürünler ile ilgilide oldukça fazla inceleme yapıyor.

10. Technorati.com

Bu teknoloji haber sitesi de ilk 10’a girmeyi başarmış popüler bir teknoloji medya şirketidir. Technorati basit sade arayüzü ile ziyaretçilerine haber vermeye devam ediyor.

>> Diğer popüler teknoloji haber siteleri:

11. BusinessInsider.com

12. Macrumors.com

13. Venturebeat.com

14. Blog.us.playstation.com

15. Gigaom.com

16. Engadget

17. Slashgear.com

18. Ubergizmo.com

19. Droid-life.com

20. Eurogamer.net

Diğer teknoloji web sitelerini biliyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.