YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İnternetten Bedava Para Kazanmanın Güvenilir Yollarından Olan BİTEXEN

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere internetten %100 güvenilir bir şekilde nasıl bedava para kazanabileceğinizi ve bu parayı kazanabilmek için tanışmanız gereken platform olan BİTXEN’i tanıtacağım.

BİTEXEN adlı, içeriği kripto para ticareti olan platformun kendi tanıtımını yapabilmek amacıyla başlattığı kampanya ile siteye üyelik yapıp, hesabını doğrulayan her üyeye (35 TL) değerinde 2 EXEN hediye ediyor ve bu kadarıylada kalmayıp, referans kodunuzla üye olan her arkadaşınız için 2 EXSEN ( 35TL ) daha hediye ediyor .Referans koduyla eksen kazanmanın sınırı yok. Örneğin hesabınızı oluşturup onaylattıktan sonra 2 EKSEN kazandınız ve bunun üstüne 3 arkadaşınız da sizin referans kodunuzla hesap açıp üyeliklerini onaylattılar, bu durumda toplam 8 EXEN elde etmiş olursunuz ve 8 EXEN şu anda ki değeri (136 TL) ye tekabül ediyor ve dahada artmakta. Uzun lafın kısası ne kadar referans o kadar para 🙂 BİTEXEN platformuyla ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri ve üyelik oluşturma, hesap doğrulama ve parayı hesabınıza aktarmak için ne yapmanız gerektiğini aşağıda sırasıyla anlatacağım.

Neden %100 güvenilir :

Güvenilir olmasının sebebi , kripto ticaretinin yapıldığı platform BİTEXEN ‘ in Türkiye menşeli olup arkasında ülkemizin köklü üniversitelerinden olan İTÜ’nün bulunmasıdır.

BİTEXEN:

Bitexen , 2018 yılında türkiyede kurulup , İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren , online ”kripto para” ticareti faaliyeti gösteren bir platformdur .

Kripto Para Ticareti:

Kripto para, kısa olarak tanımına sanal para diyebiliriz. Kripto para ticareti ilk olarak 2009 yılında tasarlanan sanal para birimi BİTCOİN’in hayatımıza girmesiyle ortaya çıktı ve dünyada çapında büyük bir ilgi gördü. BİTCOİN gündeme bomba gibi düşünce büyük şirketler yeni sanal para birimleri diğer bir adıyla ALTCOİN’ler oluşturdu. Kripto para ticareti, bildiğimiz borsanın BİTCOİN ve ALTCOİN birimleri ile yapılan bir nevi sanal ticaret hali oluyor.

EXSEN Nedir :

Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından üretilen sanal para birimi (ALTCOİN) ‘ dir.

BİTEXEN’e Üyelik Nasıl yapılır ? – Hediye EXEN Nasıl Kazanılır?

Üyelik yapabilmek için öncelikle bitexen.com linkine giriniz, ardından ”hemen başla” veya ”hesap oluştur” butonuna tıklayınız.

  • Açılan ekrandaki bilgileri doldurduktan sonra ”hesap oluştur” butonuna tıklayınız.
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra , hesabı doğrulamak için ayarlar kısmından hesap ayarlarına giriniz.
  • Hesap doğrulama ayarlarında istenilen bilgileri (cep tlf. numarası – nüfus cüzdanı ön yüzü fotosu – e devlet uygulamasından ikametgah belgesi pdf dosyası) girin ve hesabınızın onaylanmasını bekleyin sitede yoğunluk sebebi ile 2-3 gün içerisinde hesabınız onaylanacaktır.
  • Üyeliğiniz onaylandıktan sonra otomatik olarak 2 EXEN hesabınıza aktarılacaktır.