YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Fatih Okul İnterneti Güncel Şifreleri 2020

Güncel Fatih İnterneti Şifresi

Merhaba değerli arkadaşlar, ben okuldan uzun süredir mezun olduğuma rağmen benden halen fatih internet şifresi ve ayarlarını istiyorsunuz.

Ben üniversiteye geçtiğim için internetteki güncel ayarları sizler ile paylaşmaya gayret göstereceğim. Bu yazıda sizlere 2020 güncel fatih okul interneti şifreleri listesini paylaşacağım.

Unutmadan söyleyeyim Meb fatih interneti şifreleri bölgeden bölgeye, okuldan okula değişiklilik gösterebilmektedir.

Şifreyi girdikten sonra büyük ihtimal ile çoğu internet sitesine ve uygulamaya giremeyeceksiniz. Çünkü Meb tarafından yapılan filtreleme ile çoğu web sitesine ve uygulamaya erişim engeli getirilmiştir.

Ama merak etmeyin Teknotacı güncel olarak fatih okul interneti için vpn uygulamaları düzenli olarak paylaşmaktadır. Yeter ki sizler takipte kalın.

Meb Güncel Fatih Projesi Okul İnterneti Şifreleri Listesi

 • Güncel Fatih Şifresi !1qaz2WSX3edc4RFV%56
 • Şifre 2 F@M2015i#Eb23TC
 • Şifre 3 f1@2t34ih5
 • Şifre 4 Fatih.1234
 • Şifre 5 verdijm@n1453
 • Şifre 6 T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • Şifre 7 34i3s0t00
 • Şifre 8 {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih Okul İnternetine Nasıl Bağlanılır?

fatih okul interneti şifresi
 1. Wifi ayarlarlarına gir.
 2. F@tih” wifi bağlantısına tıkla.
 3. Yukarıdaki şifrelerden birini gir (tek tek deneyebilirsin).
 4. Bağlantı sağlandıktan sonra güncel bir vpn ile internet erişimini aç.

Bakınız: Fatih İnterneti Güncel Vpn’ler 2020

Yukarıda paylaştığımız güncel fatih şifreleri dediğimiz gibi değişiklilik gösterebilir ve meb okul internetine bağlanmayabilir. Bu durumda elimize geçecek olan bütün güncel fatih internet şifresi listesini sizler ile paylaşmaya gayret göstereceğim.

Bizler bu tür çalışmaları öğrencilerin meb okul internetine daha rahat bağlanabilmeleri için yapıyoruz. Öğrenciler için sağlanan internette google dahi tam manasıyla kullanılamamaktadır. Bu öğrenciler bu internet erişimi ile ne ara araştırma yapacaklar ne ara ödevlerini yapacaklar.

Fatih Engeli Kaldırma

Okul interneti fatih engeli kaldırmak için bize gerekli bir vpn uygulaması lazım. O da Hotspot Shield uygulaması. Hotspot Shield İle İle fatih ağında engellenmiş yasaklı sitelere erişim sağlayabiliriz. Hostvpn nasıl kullanabileceğinizi bilmiyor iseniz buyrun buraya tıklayınız. Fatih okul interneti ile bağlandığımız hotspot shiled vpn kapandı. İşte yeni meb okul interneti ayarları.

‘Fatih internet şifresi’ makalemizi puanla.