YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Fatih Okul İnterneti Çalışan VPN’ler – Güncel 2021

fatih okul interneti vpn ayarları

Değerli arkadaşlar tekrardan merhabalar, uzun süredir Fatih okul interneti VPN öneri paylaşımı yapmıyorduk. Ama tekrardan geri döndük ve sizler için fatih interneti için en iyi vpn uygulamalarını listeledik. Ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde hazırladığımız bu listede sizlere uygun VPN’yi telefonunuza kurabilir ve MEB okul internetinde kullanabilirsiniz. Fatih okul internetine bağlanma işlemini bilmiyorsanız bu makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Değerli arkadaşlar okul interneti için vpn uygulamaları sürekli değişebilmektedir. Bizler en güncel ve en sorunsuz ayarları buldukça sizler ile paylaşıyoruz. Ayarlarda yaşadığınız herhangi bir sıkıntı var ise yorum kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Spark VPN

1. Adım: Sizlere makalenin alt kısmında verdiğimiz bağlantılardan uygulamayı ve gerekli dosyaları indirin ve Spark Vpn uygulamasını android işletim sistemli cihazınıza kurun.

2. Adım: Daha sonra uygulamayı açın ve sağ üst kısımda bulunan TWEAKS seçeneğine tıklayın.

3. Adım: TWEAKS seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak ve bu sayfa içeriisnden teknotaci-spark-vpn.svc dosyasını bulup seçin.

4. Adım: Ardından SSH Hesap oluşturmanız gerekiyor. Bunun için https://cyberssh.com/ssh bağlantısına tıklayarak ücretsiz bir şekilde SSH hesap edinebilirsiniz.

5. Adım: SSH hesabınızı aldıktan sonra uygulamaya tekrar girin ve TWEAKS yazısının hemen sol tarafında bulunan kullanıcı ayarları ikonuna tıklayın. Açılan sayfada resimdeki gibi oluşturduğunuz SSH bilgilerinizi girin.

6. Adım: Son adım olarak SSH bilgilerinizi de girdikten sonra Spark Vpn ana sayfasında bulunan START butonuna basın ve uygulamayı çalıştırın.

Değerli arkadaşlar bu işlemi doğru ve eksiksiz bir şekilde yaptığınız durumunda sorunsuz bir şekilde Fatih okul internetine bağlanabileceksiniz. Bağlantı ile ilgili bir sorun yaşarsanız da yorum kısmına yazabilirsiniz.

HTTP Enjektör VPN

1. Aşağıda bulunan gerekli dosyaları ve Http Enjektör uygulamasını bağlantıya tıklayarak inidir ve Http Enjektör uygulamasını telefonunuza kurun.

2. Daha sonra Http Enjektör uygulamasını başlatın ve sağ üst kısımda bulunan dosya ekle seçeneğine tıklayın.

3. Açılan sayfa da teknotaci-http-enjektor.ehi dosyasını bulup seçin.

4. Daha sonra ise fatih okul internetine bağlanmak için bizlere güncel bir SSH hesabı gerekli. Güncel SSH hesabını bu cyberssh.com/ssh/ bağlantıdan edinebilirsiniz.

5. SSH hesabını aldıktan sonra tekrardan Http Enjektör VPN uygulamasının ana sayfasına dönün. Ana sayfa da bulunan ayarlar ikonuna tıklayın.

6. Ayarlara da tıkladıktan sonra açılan sayfa da yeni aldığımız SSH hesabını resimdeki gibi girin ve ana sayfaya dönüp BAŞLAT butonuna tıklayın.

eProxy Vpn

  • eProxy VPN uygulamasını ve gerekli dosyaları aşağıda bulunan bağlantıdan indirin.
  • Daha sonra eProxy uygulamasına giriş yapın ve Direct kutucuğunu işaretleyin. Kutucuğu işaretledikten sonra sağ alt kısımda bulunan config ekleme ikonuna tıklayın.
  • Açılan sayfa da sizlere verdiğimiz teknotaci-eproxt.ePro dosyasını bulun ve seçin.
  • Sonra ana sayfaya dönün ve sol kısımda bulunan üç çizgiye tıklayın. Açılan ksımda SSH Configuration bölümüne tıklayın.
  • Yeni oluşturduğunuz SSH hesabı bilgilerinizi aşağıdaki resimde olduğu gibi doldurun.
  • Ve son olarak START butonuna basın.

Ana sayfada bulunan start butonuna bastıktan sonra fatih okul interneti için vpn uygulaması çalışacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Fatih okul internetine nasıl bağlanabilirim?

Meb okul internetine bağlanmak için Wifi ayarlarınızı açın. f@tih ağına tıklayıp şifreyi girin. (Güncel fatih okul interneti şifreleri)

Meb okul interneti vpn ayarları nelerdir?

Fatih okul internetine Vpn uygulamaları ile bağlanarak tüm sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Ayarlar teknotaci.com da

Etiketler: Fatih İnternetine Bağlanma, Güncel Meb Okul İnterneti Vpn Ayarları, Fatih Vpnleri, Fatih Vpn Ayarları