Nasıl Yapılır

Fatih Ağına Bağlanma 2019-2020

Okul internetine bağlanma işlemi sandığınızdan daha basittir. F@tih ağına bağlanmak için gerekli kılavuz burada. 2020 yılı için hazırladığımız okul internetine nasıl bağlanılır makalemiz hazır. Umarız herkes sorunsuz fatih ağına bağlanır. Fatih projesi kapsamında tüm okullarda yürürlüğe giren bu proje ile tüm okullara bedava internet sağlandı. Öğrenciler fatih ağları ile internet ihtiyaçlarını bu ağlardan ücretsiz şekilde faydalanıyorlar. Peki bu fatih ağına nasıl bağlanılır. Okul internetine bağlanma 2019 aslında çok basit.

Okul İnternetine Bağlanma Yöntemi

Öncelikle wifi kısmına girerek “F@atih” yazan ağa tıklıyoruz. Ve bu okul interneti ağı bizlerden şifre isteyecektir. Genellikle fatih ağı şifresi 2019: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 şeklindedir. Ama okul idarelerinin çeşitli bahanelerinden dolayı şifre değiştirilebilmektedir. Buda artık müdürlerinizin insafına kalmış bir şey. Her neyse fatih ağına yukarıda ki şifreyi yazdıktan sonra ise %90 ihtimalle internete bağlanacaksınız. Ve internetiniz sonunda cihazınıza bağlanmış olacak. Fakat çoğu site engelli olacak. Ama bunuda aşmak mümkün.

Fatih Engeli Kaldırma

Okul interneti fatih engeli kaldırmak için bize gerekli bir vpn uygulaması lazım. O da Hotspot Shield uygulaması. Hotspot Shield İle İle fatih ağında engellenmiş yasaklı sitelere erişim sağlayabiliriz. Hostvpn nasıl kullanabileceğinizi bilmiyor iseniz buyrun buraya tıklayınız. Fatih okul interneti ile bağlandığımız hotspot shiled vpn kapandı. İşte yeni meb okul interneti ayarları. Fatih Okul İnterneti Yeni VPN ve Ayarları

Fatih Şifresi 2020

Fatih ağı şifresi: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 şeklindedir.


Etiketler

62 Yorum

 1. Furkan Bey ben de samsung note 8 telefon var. Doğru şifreyi girdiğim halde fatih wifi ye bağlanamıyorum. Başka telefonlar aynı şifreyle bağlanıyor. Ben başka wifi ye bağn jflanabiliyorum. Fatih ağına benim telefon bağlanmıyor sebebi ne olabilir.

  1. Hocam çok sık olmasa da bu hata ile bizlere mesaj gönderen arkadaşlarımız oluyor. İnternetten meb sertifikası yazıp bunu telefonunuza entegre edin. Çalışıp çalışmadığından ise pek emin değilim.

  1. Biz PC için bulmaya çalışırken mobil kapandı. 🙂

   PC Fatih internet ayarları için henüz bir gelişme yok hocam.

  1. Hocam çok haklısınız. Masaüstü için çalışmalar devam ediyor. Tam net bir tarih veremem ama haftaya bir gelişme olacak gibi. Sizler takipte kalınız.

  1. iOS için hâlen psiphon VPN çalışıyor.

   Yeni vpn’ ler bulunur bulunmaz teknotaci.com web adresimiz de paylaşılacaktır.

     1. İlginize teşekkürler furkan bey ikisinide defalarca denedim ama yok bağlanamadı.öneriniz varsa denerim.teşekkürler

 2. Az önce bir sitede izledim. Psiphon pro ayarlarında aynı Furkan abinin yaptığı gibi server ayarlarına Host yazıp alt bilgiye ise teknoohack.blogspot.com yazarak bağlandığını gördüm. Güncel yaklaşık 6 saat önce paylaşılmış bir video deneyemiyorum ben şuan ama siz deneyip bilgi verirseniz sevinirim

 3. Abim Allah’ına kurban be.
  (Ben neden çok istiyorum biliyor musun abi. Şimdi bizim eve babam internet çektirmiyor. Bizim evde okulun dibinde. Tek kullanacağım yer okul.) ve tek umudum sensin…

  1. Umut olmaz mı kardeşim? Tabiki de var. Hotspot kapandı psiphon bulundu. Psiphon kapandı başka bir ayar bulunur. Sadece az sabredin. Bulunur inşallah.

    1. Fatih okul interneti için bir kaç vpn ayarı daha var. Ama çalışıp calismadigindan emin değiliz.

     Hafta içi ayarları deneyip sizlere bir bilgi verilecektir.

     Takiote kalın…

  1. Evet hotspot vpn artık fatih ağı için çalışmıyor. Meb okul internetine yeni vpn arayışlarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Fatih için yeni vpn bulunur bulunmaz teknotaci.com adresinden paylaşılacaktır.

   Takipte Kalınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün