YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

EXXEN Hesap Silme – Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu olan Exxen açıldı. Fakat açıldı açılmasına rağmen çoğu kullanıcı içerikleri yetersiz bulup üyelik fiyatından şikayetçi oldu. Hal böyle olunca da kullanıcılar Exxen üyelik silme adımlarına koyuldular. Peki Exxen hesap silme işlemi nasıl yapılır? Gelin hep birlikte görelim.

Uzun süredir kullanıcılar tarafından merakla beklenen yerli dijital platform exxen ne yazık ki beklenen ilgi ve alakayı göremedi. En azında şimdilik. Hal böyle olunca kullanıcılar bu platformun üyeliğinin nasıl silineceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Bizler ise sizler için exxen üyeliğinin nasıl kalıcı olarak silineceğini bu yazımızda anlattık. 4 basit adım ile exxen hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Exxen Hesabı Kalıcı Silme – Exxen Üyeliği Silme

exxen

Evet, sizler için hazırladığımız adımlar ile basit bir şekilde Exxen hesabınızın üyeliğini silebilir kalıcı olarak üyeliği kapatabilirsiniz. İşte Exxen hesap silme işlemi…

1. İlk olarak exxen.com web adresine giriş yapın ve hesap bilgilerinizi girerek giriş işlemini yapın. Daha sonra ise sol üst kısımda bulunan üç çizgiye tıklayın. Ardından Profil seçeneğine tıklayın.

exxen üyelik silme

2. Daha sonra açılan sayfanın en alt kısmında bulunan Profilimi Sil bağlantısına tıklayın.

exxen profili silme

3. Exxen hesabı silmek için sizlerden şifre istenilecek. Şifrenizi girip Devam et butonuna tıklayın.

exxen hesap silme

4. Son olarak Exxen, Profili silmek istediğinizden emin misiniz? bildirimini sizlere yöneltecek. Alt kısımda bulunan Evet butonuna tıklayın.

exxen kalıcı olarak üyelik iptali

Evet gördüğünüz üzere exxen hesabını bu basit adımlar ile kalıcı olarak silebiliyorsunuz.

exxen üyelik silme işlemi

ÖNEMLİ: Exxen de iki tip hesap olduğu için (çocuk ve kişisel hesap) çocuk hesabınızı da bu adımlar ile silmelisiniz.

exxen çocuk profili silme

Exxen Üyelik Hesap Silme Linki

Çok yakında eklenecek…

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? – İlgili VİDEO

Evet bu şekilde Exxen hesap kaldırma işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Exxen üyelik iptali ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir şey olursa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.