YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Apple Watch İçin En İyi 5 Uygulama

Akıllı saat kullanımının çok arttığı günümüz dünyasında akıllı saatler için birçok uygulama da geliştirilmiş ve akıllı saat kullanımı hem daha yararlı hem de kolay hale getirilmiştir.

Biz de teknotacı ekibi olarak Apple Watch için en iyi 5 uygulamayı sizler için listeledik.

Apple watch uygulamaları
Apple watch için en iyi 5 uygulama

Apple geçen yıl Apple saatini piyasaya sürdü. Yeni aksesuar için çok sayıda harika uygulama tanıttı. Bu uygulamalar ortak görevi kolayca gerçekleştirmeye yardımcı olur ve iPhone uygulamalarına değer katar.

1. Dark Sky – A Weather App:-

Dark Sky – A Weather App
en iyi apple watch uygulamaları

Apple Watch kullanıcıları için ayırt edici özelliklere sahip yerleşik bir hava uygulamasıdır. Bulunduğunuz yerdeki mevcut sıcaklık, koşullar ve güneş doğmadan önceki zaman gibi özellikler ile edinilir. Görünürlük, rüzgar hızı gibi aşağı kaydırma hakkında daha ayrıntılı bilgi arayabilirsiniz.

önümüzdeki beş gün için hava durumu raporu sunar. Hava durumu raporu, yüksek / düşük sıcaklık, soyut bir özet ve gün boyunca saat başı koşulların resimli gösterimini içeren soyut detaylardan oluşur.

2. Overcast- Play Podcasts here:-

Overcast- Play Podcasts here
Apple watch uygulamaları-2020

Apple Watch kullanıcıları için bulutlu podcast oynatıcı kendi kendine yeterlidir. Apple’ın kendi Podcast uygulamalarını tanıtması gerekmez. Apple Watch’ta podcast’leri hemen oynatamamanıza rağmen, iPhone’unuzdaki çalma listesini düzenleyebilirsiniz. Akıllı hız özelliği, konuşma şovlarındaki sessizlikleri otomatik olarak azaltır. Ne kadar zaman kazandığınızı görene kadar görüşmeler kulağa doğal gelecektir!

3. Shazam-   Identify any song anytime:-

Shazam- Identify any song anytime:-
en iyi apple watch uygulamaları

Shazam, çalınmakta olan şarkıları belirlemenize yardımcı olan harika bir müzik uygulamasıdır. Evlilikte, doğum günü partisinde veya yolun ortasında bir şarkı dinliyor olun, sadece uygulamayı başlatın ve ekranda müzikle eşzamanlı olarak vurgulanan şarkı sözleri ile ekranı izleyin. Şarkı bulmak için elma saatini kullanmak iPhone’u kullanmaktan daha kolaydır.

4. Workout- Maintain Health:-

Workout- Maintain Health:-
apple watch uygulamaları

Egzersiz uygulaması favori egzersiz izini korumaya yardımcı olur. Egzersiz sırasında size ilerleme güncellemeleri verir. Hedefinizi bitirdiğinizde bir uyarı oluşturur. Antrenmanınızı tamamladıktan sonra her mil veya kilometre sonra hatırlatıcılar ve ayrıntılı özet alın.

Apple saatinizi, ekranda yanlışlıkla herhangi bir şeye dokunmamanız için kilitleyebilirsiniz. Ekranı kilitlemek sizi metrikleri değiştirmekten veya antrenmanı yanlışlıkla bitirmekten kurtarır. Ekrana kuvvetlice basın ve Kilitle’ye dokunun. Egzersiz seansını tamamladığınızda, ekrana tekrar sıkıca basın ve kilidini aç’a dokunun.

5. Epicurious Smart Timer- Cook precisely:-

 Epicurious Smart Timer- Cook precisely:-
en iyi apple watch uygulamaları 2020

Apple watch akıllı zamanlayıcı sağlayarak aşçılara yardım sağlar. Pişireceğiniz yemeğe girebilirsiniz ve uygulama yemek pişirmek için gereken süreyi hesaplar. Uygulama ayrıca son ürünün nasıl görünmesi gerektiğine dair rehberlik etmek için düzenli güncellemeler sağlar. Herhangi bir acemi kolayca yanmadan bu uygulaması ile yemek pişirebilir! Siz de yemek pişirirken ellerinizi deneyebilirsiniz! Bu pişirme uygulaması yiyecek yanmasına izin vermez!

Apple tarafından akıllı bir saatte uygulama getirmenin yeni konsepti, cihazın gelecek vaat eden bir gelecek olmasını sağlıyor. Bu harika uygulamaları deneyin ve hayatınızı basitleştirin.

Sizler de listelediğimiz en iyi apple watch uygulamalarını inceleyebilir ve saat kullanımınıza değer katabilirsiniz.