YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Gezginler İçin En İyi 5 Seyahat Uygulaması – 2020

Günümüz dünyasının karmaşık yaşantısından kurtulmak için en iyi alternatif gezmek olmalı. Plansız bir geziden de ne kadar keyif alınabileceği ortada. Bu sebeple biz de Teknotacı ekibi olarak sizler için en iyi 5 seyahat uygulamasını bir araya getirdik. Sizler de bu gezginler için oluşturulmuş en iyi 5 seyahat uygulamasından oluşan listeye bir göz atarak seyahatlerinize renk katabilirsiniz.

en iyi seyahat uygulamaları

1. Tripnary:

seyahat uygulamaları

Özetle, bu uygulama bir daha asla seyahat ihtiyaçlarınızı unutma sağlar. PackPoint, işinizin keyfini çıkarmanız için seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel bir paketleme listesi sunar. Sadece varış noktanızı, tarihinizi ve seyahat amacınızı seçin, listeniz hazır olacaktır. Güneşli bir günde Londra’ya inerseniz, PackPoint bunu size söyleyecektir.

2. Airbnb:

Airbnb olmadan hiçbir seyahat uygulaması listesi tam değildir. Bu güç dolu uygulama, kelimenin tam anlamıyla yerel olmanızı sağlar. İşte ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış bir uygulama. Size en yakın yerleri bulun, etkinlikleri arayın, hatta mülk türüne göre (yazlık, bungalov vb.), Orada uzun yıllardır yaşamakta olduğunuz yeri keşfedin. Ayrıca, Airbnb Rehber ayrı bir seyahat rehberi kurmanıza gerek kalmamasını sağlar. En iyi barları, restoranları, otelleri ve hatta sıra dışı yapılacakları listeler. Ve elbette, pürüzsüz seyahat için bir dizi ipucu ile birlikte gelir.

3. XE Currency:

gezginler için en iyi seyahat uygulamaları-2020

Akıllı gezginlerin elbette bir para birimi dönüştürücü olacak. XE para birimi, lansmanından bu yana 20 milyondan fazla indirildi. Kıymetli maden fiyatları ve tarihi para çizelgeleri gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir, ancak ortalama gezgin için, dünyanın tüm para biriminin listelenmiş olduğu basit bir kurtarıcıdır.

5. Splittr:

en iyi seyahat uygulamaları-2020

Arkadaşlarınızla seyahat etmek eğlencelidir ama aynı zamanda zor olabilir. “Kim kime öder” bölümüne gelince. Splittr size bu şekilde çok fazla sorun kazandırır. Harcamaları hareket halindeyken girmeye devam edin ve Splittr özellikle çok hedefli bir seyahatteyseniz kullanışlıdır.

Sizler de gezginler için en iyi 5 seyahat uygulamasına göz atarak seyahatinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz.