YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En İyi Mobil Dövüş Oyunları (Popüler Liste)

En İyi Mobil Dövüş Oyunları

Değerli dostlarımız bugün bu yazımızda sizlere en iyi mobil dövüş oyunlarını listeleyeceğiz. Aşağıdaki en iyi dövüş oyunları yorum ve oyuna verilen puanlama sistemi ile sıralanmıştır.

Özellikle de dövüş oyunlarına en çok rağbet gösteren yaş aralığı ise 8-15 yaş aralığı çocuklar oluşturuyor. İşte en iyi mobil dövüş oyunları listemiz.

En İyi Mobil Dövüş Oyunları (Android ve İos)

Street Fighter IV

Street Fighter 4 Mobil Dövüş Oyunu

Street Fighter 4 oyununu pc den hatırlayanınız olacaktır. Street fighter mobil için geliştirdiği oyunu ise android ve ios da büyük rağbet gördü. Sadece android platformunda kısa bir sürede 1 milyon indirilme sayısını geçti.

Dövüş oyunlarında istenilen gamepad’ler bu oyunda da var. Bu game pad’ler ile dövüş oyununu daha rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

Android İçin Street Fighter 4 Dövüş Oyunu İndir

İos İçin Street Fighter 4 Mobil Dövüş Oyunu İndir

Shadow Fight 3

En İyi Mobil Dövüş Oyunları - Shadow Fight 3

Shadow Figt serisi ülkemizde de mobil platformunda oldukça beğenildi. Shadow figth 3 bu serinin şimdilik en son son çıkan mobil dövüş oyunlarından.

Oyundaki kontroller biraz zor olsa da alışması pek vakit almıyor. Kısa süre içerisinde tüm kontrollere rahatlıkla alışabiliyorsunuz.

Grafikler oldukça kaliteli. Ve oyunun boyutu ise rakiplerine göre daha düşük. Gerçekten bu da telefonunda fazla depolama alanı olamayanlar için sevindirici haber. Aşağıdan hem android hemde iphone için shadow fight 3 mobil dövüş oyununu indirebilirsiniz.

İphone (İos) Shadow Fight 3 Dövüş Oyunu İndir

Android Shadow Fight 3 Mobil Dövüş Oyunu İndirme

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

En iyi dövüş oyunları listemizin bir sonraki oyunu ise Marvel Şampiyonlar Turnuvası. Kabam tarafından yapılan Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Marvel’in lisanlı bir oyunu. Oyunda marvel’ın neredeyse tüm süper kahramanlarına yer verilmiş.

Oyunun grafik veya kontrollerine diyeceğimiz yok fakat oyunun boyutunun biraz fazla olması açıkçası kötü olmuş.

Android Market Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir

App Market (İos) Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir

Skullgirls

Bir diğer mobil dövüş oyunları listemizden yerini alan oyun ise Skullgirls.

Skullgirls, adında da anlaşılacağı üzere kız karekterler ile yapılan kıza kız dövüşleri kapsıyor. Özellikle anime karekterilerine benzetilen skullgirls dövüş oyunu ile sizleri eğlenceli vakitler bekliyor. Aşağıdan skullgirls oyununu android veya ios cihazınıza indirebilirsiniz.

Android İçin Dövüş Oyunları İndir (Skullgirls)

İphone – İos İçin Dövüş Oyunu İndir (Skullgirls)

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X Dövüş Oyunu

Mortla Kombat X, pc ve playstation platformlarına ilk geldiğinde heyecanımı sizlere anlatamam. Kısa süre içerisinde ise android ve ios içinde ücretsiz olarak yayınlanıca oldukça sevindim.

Mortal kombat x mobil dövüş oyunları kategorisin de bizce en iyi grafiklere sahip dövüş oyunu.

Keşke grafikleri kadar kontrolleri de iyi olsaydı. Ne yazık ki oyunda herhangi bir buton veya game pad bulunmuyor. Rakibinizi alt etmek için sürekli ekranın üzerine basıyorsunuz. Bu da oyunun kontrollerini biraz zorlaştırmış.

Mortal kombat dövüş oyununu oynamadan ben dövüş oyunu oynadım dememeniz lazım 🙂

Android İçin Mortal Kombat X İndir

İos İçin Mortal Kombat X İndir

Tavsiye Listeler;
> En İyi Android Tabletler
> En Pahalı Akıllı Telefonlar