YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

En İyi 5 Alt Yazılı Film Ve Dizi İndirme Sitesi

Film sektörünün zirveye oturduğu günümüzde film ve dizilere olan ilgi de bir hayli artmış durumda. Ülkemizde de özellikle yabancı film ve dizilere olan ilgi bir hayli fazla. E tabi izleyicilerin de film ve dizi indirirken dikkat ettikleri en önemli şey dublaj olmaması. Yani alt yazılı film ve diziler daha çok rağbet görüyor. Ve izleyiciler de bu durumda haksız sayılmazlar. Çünkü dublajlı film ve dizilerde bir karakterden alacağımız zevki alamayabiliyoruz.

Bu sebeple alt yazılı izlenen film ve dizinin tadı da başka oluyor. Biz de bu sebeple En İyi 5 Alt Yazılı Film Ve Dizi İndirme Sitesini sizler için derledik. Sizler de en iyi 5 alt yazılı film ve dizi indirme sitesini inceleyerek film izlemenin tadını ve indirmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Şimdi bu en iyi ve güncel sitelere beraber göz atalım:

1. Podnapisi

Podnapisi sitesi
podnapisi site görünümü

Podnapisi, filmler ve diziler için harika bir alt yazı koleksiyonuna sahiptir.Ve bu da onu en iyi alt yazı web sitelerinden biri haline getirmiştir. Çok sayıda yükleyici nedeniyle, her gün sürekli olarak yeni alt yazılarla güncellenmektedir. Uygulama, kullanıcıların alt yazıları indirmeden önce kalitesini değerlendirmelerine yardımcı olan bir derecelendirme sistemine de sahiptir.

Podnapisi film sitesi
Podnapisi dil seçenekleri

Ana ekranda, kullanıcıların indirmek istedikleri alt yazıları arayabilecekleri bir arama çubuğu bulunur. Alt yazılar ayrıca en yeni filmler, diziler ve mini diziler olarak kategorilere ayrılır. Uygulama, eski alt yazıları silmez, bu nedenle onlarca yıllık filmlerin alt yazılarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği, kullanıcının aramayı dil, bölüm numarası, yayın yılı vb. Gibi daraltmak için diğer belirli ayrıntıları görmesine olanak tanır.

Podnapisi sitesine tıklayarak gidebilirsiniz.

2. Subscene:

Subscene sitesi
subscene sitesi teması

Podnapisi’deki gelişmiş arama seçeneği, Filtreyi Değiştir, olarak yeniden adlandırılmıştır. Bu seçenek, kullanıcının istediği alt yazının dilini seçmesine ve yalnızca işitme engelli veya sadece yabancı dil alt yazıları arasından seçim yapmasına olanak tanır.

Kullanıcı arayüzünün kullanımı çok basittir, ancak çıkış yılını belirtmek için bir seçenek yoktur. Bu seçeneğin olmaması, belirli bir film için alt yazı bulmayı zorlaştırabilir, çünkü birden fazla film aynı ada sahip olabilir.

Subscene alt yazı sitesini en iyi alt yazı web sitelerinden biri yapan özelliklerden biri, üyelerin sorunları tartışabileceği veya mevcut olmayan alt yazı talep edebileceği çok dilli bir forumu desteklemesidir.

Subscene sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3. YIFY Subtitles

YIFY Subtitles sitesi
YIFY Subtitles ekran görünümü

En iyi alt yazı siteleri için güçlü bir rakip olan ve kullanıcı dostu bir arayüze ve tonlarca alt yazıya sahip başka bir web sitesi YIFY Subtitles. En son filmler için geniş bir alt yazı koleksiyonuna sahiptir ve birçok dili destekler. YIFY subtitles in benzersiz bir özelliği, tüm alt yazıları aksiyon, romantik, savaş ve daha pek çok popüler kategoriye ayırmasıdır.

yıfy
YIFY desteklediği diller

YIFY sitesinde IMDB derecelendirmeleri ve aradığınız filmlerin yayınlanma yılı da görüntülenir. Alt yazı dosyası sıkıştırılmış biçimde indirilir. Ayıklamanız ve film dosyasıyla aynı adla yeniden adlandırmanız gerekir.

YIFY Subtitles sitesini ziyaret edebilirsiniz.

4. TVSubtitles.net

TVSubtitles.net
TV Subtitles sitesi görünümü

Bu web sitesi, aklınıza gelebilecek tüm TV şovlarıyla ilgili geniş bir alt yazı koleksiyonundan oluşmaktadır. Birçok dili destekler ve en iyi TV şovları, en çok indirilenler ve yeni eklenenler olarak kategorilere ayırmıştır. Filmler için alt yazılara erişmek istiyorsanız, sizi farklı bir web sitesine yönlendiren bir bağlantı vardır.

Ancak bu web sitesinin en iyi alt yazı siteleri listesine girmesinin gerçek nedeni, Sherlock Holmes, Robison Crusoe, Alice gibi birçok meşhur klasik kitap içeren bir web sitesine bağlantı veren bir kütüphanesinin olmasıdır.

Dizilere gitmek için tıklayınız.

Filmlere gitmek için tıklayınız.

Kütüphaneye gitmek için tıklayınız.

5. Addic7ed.com

Addic7ed.com
Addic7ed.com sitesi görünümü

En iyi alt yazı siteleri listesindeki son sitemiz, kendi içinde bir veri tabanından oluşan ve diğer web sitelerinden alt yazı bağlantılarını da alabilen Addic7ed’dir. Yukarıdaki dört web sitesinde bir alt yazı bulamadıysanız, bu web sitesinin sizin için bulma ihtimali daha yüksektir.

Bu web sitesinin işlevselliğinden yararlanmak için kayıt olmanız ve bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Endişelenmeyin tamamen ücretsiz! Oturum açmadan da bir alt yazı arayabilirsiniz, ancak bu işlem biraz daha uzun ve zaman alıcıdır.

Siteyi tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

En iyi 5 alt yazılı film Ve dizi indirme sitesini listelediğimiz yazımızı inceleyerek daha kaliteli alt yazılı film ve dizileri daha kısa sürede bulabilirsiniz.