YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Android İçin En İyi Play Store Benzeri Market Uygulamaları

Android Market Uygulamaları

Android dünyası uçsuz bucaksız bir platform haline geldi. Her gün android telefon ve tabletler için binlerce uygulama ve oyun yapılıyor.

Android işletim sisteminin önemli uygulamalarından biri olan play store uygulaması ile milyonlarca uygulama bulunmasına rağmen çoğu zaman kullanıcılar her istediği uygulama ve oyunu da bulamamaktadır. Hal böyle olunca play store benzeri market uygulamaları arama motorlarında oldukça aranmaktadır.

Bizler bu listeyi sizler ile paylaşmamıza rağmen her seferinde bu tür uygulamalara çok güvenmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu tür market uygulamalarının denetimleri oldukça zayıf kalıyor. Koskoca google bile play markette virüsler ile baş etmekte zorlanıyor.

Sizlere tavsiyemiz bu uygulamaları kullanırsanız da oldukça dikkatli ve bilinçli bir şekilde virüs taraması yapınız. Güvenlik konusunu önemsemeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Play Store

Play Store Android Market Uygulamaları

Play store uygulamasını yukarıda da belirttiğimiz gibi güvenli olduğu için bizce tercih etmeniz gereken ilk android market uygulaması olmalıdır. Zaten hali hazırda android işletim sistemlerinin hemen hemen hepsinde ön yüklü olarak gelmektedir.

Play market hem güvenilir hemde google’ın arkasında olduğu bir platform olduğu için kullanmanız ve uygulama güncellemelerini play store üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ve de her zaman play store uygulamanızın son sürüm de olup olmadığını kontrol ediniz. Google play store indirmek için ve son sürümü kontrol etmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Blackmart Alpha

Blackmart Alpha Android İçin En İyi Play Store Benzeri Market Uygulamaları

Bu uygulama benim ilk telefonuma yüklediğim ilk uygulamalardan biri. Uygulama da yok yok. Play store da olmayan uygulamaları burada bulabilirsiniz. Hatta play store da ücretli bir çok oyun ve uygulamayı blackmart alpha sayesinde ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulamayı İndir (Uygulama Kaldırılmış)

1Mobile Market

1Mobile Market Apk - En İyi Market Uygulamaları

Uygulama sizlere günlük olarak farklı ve çeşit çeşit oyun ve uygulamaları tavsiye ederek hiç görmediğiniz veya daha önce arkadaşlarınızdan hiç duymadığınız oyun ve uygulamaları göstererek daha kolay keşif yapmanıza olanak sağlıyor.

Uygulamayı İndir

Aptoide

Aptoide Play Market Benzeri Uygulamalar

Sağladığı güzel ve güncel oyunlar ile adından söz ettirmeyi başaran android market uygulaması aptoide sürekli güncellenen ve sürekli geliştirilen bir oyun uygulama deposudur.

Uygulamayı İndir

Mobogenie

Mobogenie Play Store Benzeri Market Uygulamaları

Mobogenie sadece oyun ve uygulama indirmenize olanak sağlamıyor. Aynı zaman da resim, müzik, video, zil sesleri, duvar kağıtları gibi çeşitli şeyler de indirmenize yardımcı oluyor. Özellikle bu uygulamayı denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Uygulamayı İndir