YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Android için En İyi 10 Pil Tasarrufu Uygulaması-2020

Bildiğiniz üzere artık akıllı telefon kullanmayan insan kalmadı. Telefon kullanımındaki en büyük sorunlardan biri de akıllı telefonun şarj ömrü. Biz de bu yazımızda Teknotacı ekibi olarak android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulamasını sizler için derledik. Sizler de android için tasarlanmış en iyi 10 pil tasarrufu uygulamasını inceleyerek telefonun pil ömrünü uzatabilirsiniz.

en iyi android pil uygulamaları
android için en iyi pil tasarrufu uygulamaları-2020

Play Store’da sizin için cankurtaran olabilecek sayısız uygulama var. Ancak, en iyi uygulamaları seçmek, yoğun bir ormanda lale aramaktan başka bir şey değildir.

1. Android Cleaner

android cleaner
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması

Systweak Android Cleaner, bulabileceğiniz en iyi güç tasarrufu uygulamalarından biridir. Pili engelleyen uygulamaları listelerken pilden% 50’ye kadar tasarruf sağlar. Pil tasarrufu ayarlarınızı özelleştirme ve uygulamayı kolayca çalıştırma yetkiniz vardır. Bunun da ötesinde, bir telefon optimize edici, önemsiz ve önbellek dosya temizleyici, uygulama yöneticisi ve dosya gezgini de var. Bu Systweak uygulaması Google Play Store’da 4,5 yıldızla derecelendirildi.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

2. DU Battery Saver

DU Battery Saver
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması-2020

Başka bir popüler uygulama. % 50’ye kadar telefon pilinden tasarruf sağlar. Uygulamanın ek özellikleri arasında önceden ayarlanmış pil tasarrufu modu, telefon soğutucu ve tek tıklamayla optimize edici bulunur. DU Apps Studio tarafından geliştirilen uygulama 4.5 yıldızla derecelendirilmiştir.

3. Battery Doctor

Battery Doctor
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması-2020

Bu Android için en iyi pil tasarrufu uygulamaları listesinde başka bir uygulama. Bu uygulama, bir şarj ile telefonunuzu ek 70 dakika boyunca çalışmasını vaat ediyor. Uygulama, tüm pil tüketen uygulamaları durdurmak için tek tıklamayla optimizasyon ile tasarlanmıştır. Uygulamanın özel özelliği, ekran kapalıyken ağır uygulamaların otomatik olarak durdurulmasını içerir. Bu uygulama yine Play Store’da 4,5 yıldız paylaşıyor.

4. Avast Battery Saver:

avast battery saver
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması

Bu uygulama, tüm arka plan uygulamalarını durdurarak pil ömrünü optimize eder. Güç kaynağını% 20’ye kadar genişletmeye yardımcı olan bir ‘Uygulamaları Durdur’ düğmesi ile tasarlanmıştır. Avast Software tarafından geliştirilen bu uygulama Google Play’de 4,4 yıldızla derecelendirilmiştir.

5. GO Battery Pro

GO battery pro
en iyi 10 android pil tasarrufu uygulaması 2020

Bu, her zaman güç tasarrufu modunu etkinleştirerek pil ömrünü uzatan android için inanılmaz bir pil tasarrufu uygulamasıdır. Uygulama, performansı artıran ve kullanıcılara kişiselleştirilmiş UI tasarımı sağlayan widget’a sahiptir. Ayrıca, Wi-Fi, Bluetooth vb. Kapattığınızda mevcut pil ömrü hakkında bildirimde bulunur. Uygulamanın Google Play Store’daki sayısında 4,5 yıldız var.

6. Battery Repair Life:

Battery repair life
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması 2020

Genişletilmiş Uygulamalar tarafından geliştirilen bu uygulama, kullanıcılardan 4.7 yıldız kazanmayı başardı.

7. Kaspersky Battery Life:

Kaspersky battery life
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması 2020

Bu uygulama pil ömrünü uzatır, artık pil ile kullanıcıları uyarır ve hızlı bir şekilde şarj eder. Bu uygulama, telefonunuzda gereksiz yere güç tüketen tüm görevleri öldürmek için özel olarak programlanmıştır. Uygulama ayrıca normalden% 20 daha hızlı şarj vaat ediyor. Kullanıcılar, uygulamayı Google Play Store’da 4,8 yıldızla derecelendirdi.

8. Power Battery

Power Battery
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması 2020

PowerPro iki pil tasarrufu modu ile tasarlanmıştır. Her iki moddan biri etkinleştirildiğinde, telefonunuzun gücünden tasarruf sağlanır. Bu modlara dengeli ve ultra mod adı verilir. Kullanıcının pilin çoğunu tüketen tüm uygulamaları kapatmasını sağlar. Uygulama, Google Play Store’da 4,5 yıldızla derecelendirildi.

9. Mobile Booster & Cleaner:

mobile booster&cleaner
en iyi android pil tasarrufu uygulamaları

McAfee tarafından geliştirilen bu uygulama, pil ömrünü optimize etmekten daha fazlasını yapar. Bir Android cihazı güçlendirir, gereksiz dosyaları temizlemeye yardımcı olur ve verileri yönetir. Kullanıcılar uygulamayı Play Store’da 4,3 yıldızla derecelendirdi.

10. Battery Saver:

Battery saver
android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulaması

Bu uygulama pil ömrünü% 60 oranında optimize etmeyi vaat ediyor. Bu özelliğin yanı sıra, uygulamanın ayrıca bir bellek yöneticisi, şarj güçlendirici vardır ve cihazda bulunan tüm donanım ve yazılım bilgilerini listeler. Bu LIONMOBI uygulaması Play Store’da 4,5 yıldızla derecelendirilmiştir.

Bu yazımızda Teknotacı ekibi olarak android için en iyi 10 pil tasarrufu uygulamasını sizler için derledik. Siz de bu uygulamalardan size uygun olanı deneyerek telefon keyfinizi uzatabilirsiniz.