YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Gönderme Yolları 2018

Whatsapp’ ta blok yediğiniz birine nasıl mesaj yollarsınız? Bugün bunu nasıl çözebileceğinizi makalemiz de anlattık.

Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Gönderme Yolları ikiye ayrılır. Bunlardan biri whatsapp aboneliğini iptal etmek ve ardından yeniden hesap oluşturmak. bu sizi aldığınız engelden kurtarır,attığınız tüm bloklar iptal olur. Fakat sizi tüm bulunduğunuz whatsapp gruplarından çıkarır. Ve eğer yedekleme yapmamışsanız mesaj ve verilerinizin tamamını kaybetme riskine sahip olursunuz.

Bu yolların diğeri ise daha uzun fakat hiçbir veri kaybı veya herhangi bir ayar değişikliği olmaz. Bu yolu birkaç adımla anlatacağız.

Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Gönderme Yolları:
Engelledikten sonra 3. ve güvenilir bir şahıstan sizi ve sizi engelleyen arkadaşınızı aynı gruba almasını isteyin. Bir nevi Köprü görevi gören 3.şahıs engellenen ve engelleyen arasındaki sohbet engelini kaldırmış oluyor.

Bu açık Whatsapp Inc.’ın diğer ilke ve kuramlarına aykırı olduğu için önüne geçilemiyor veya engellenemiyor. Grubu oluşturduktan sonra 3.şahısın gruptan çıkması ile engelsiz bir sohbet ekranının tadını çıkarmak size kalıyor.

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi engellendiğiniz halde sohbet etmek mümkün. Bu ve bunun gibi açıkları bulup sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşarken size biran önce denemenizi ve takibimizde kalmanızı diliyorum.