YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Samsung Galaxy A 21s Özellikleri Ortaya Çıktı

Dev teknoloji firmasının çıkarmış olduğu telefon özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. 2000’li yıllardan günümüze kadar gelmiş olan teknoloji devi Samsung, başlangıç seviyesi ve orta segment telefonlar için yaptığı çalışmalarla son zamanlarda adından söz ettiren firma, yeni modeli için de aralıksız çalışıyor.

İki segment içinde canı pahasına tasarım ve model üretmeye çalışan Samsung; uygun fiyatlı model tasarımına da devam ediyor. 

Samsung Galaxy A21s Özellikleri şu şekilde;

samsung galagy A 21 S Özellikleri

Teknolojide firmalar birbiriyle yarışırken, ortaya garip bir şekilde özellikler de sızdırılabiliyor. Daha önceden bir hayli modelde olduğu gibi şimdi de özellikler sızdırılmış vaziyette. Daha önceden de teknoloji devi olan firmaların özelliklerini deşifre edip sızdıran Udhanshu Ambhore, Twitter üzerinden yeni modelin özelliklerini paylaştı. Özelliklere göz attığımızda bir önceki telefona göre bir hayli dikkat çeken yeni ekran dikkatimizi çekmiş durumda. Yeni telefonda bir önceki telefona göre daha parlak bir ekran bulunacak olduğunu söylemeliyiz. İşte özellikler şu şekilde;

samsung galaxy a 21s

Samsung Galaxy A 21S Teknik Özellikler

  • 3 GB RAM
  • 64 GB depolama
  • 6,55 inç 720×1600 piksel IPS ekran
  • 13 megapiksel ön kamera
  • 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel 3 arka kamera
  • 5.000 mAh batarya

Model ile ilgili söylenen bilgiler şuan bununla hudutlu. Satışa çıkmadan evvel tüm ayrıntıların söylenmesi bekleniyor. Söylendiği zaman sizinle de bu bilgileri paylaşmayı umut ediyoruz. Galaxy A21s modeli, Türkiye pazarında yer alması bekleniyor. Fiyat konusunda da ortalama bir fiyat bekliyoruz.