YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Para Kazandıran 15 Mobil Oyun

para kazandıran mobil oyunlar

Bildiğiniz üzere dünya genelinde mobil oyun oynama aktivitesi bir hayli artmış ve günümüzde bu artış milyarlara ulaşmış durumda. Peki zaten her gün yaptığımız aktivite olan oyun oynama zevkinizi paraya dönüştürmek güzel olmaz mıydı? Kulağa gayet hoş geliyor değil mi? Çünkü günümüzde bağımlılık haline gelmiş bu alışkanlığın paraya dönüşmesi hayal gibi geliyor. Ama milyonlarca kez indirilen oyunların yapımcıları bunu da düşünmüş ve oyun oynayarak para kazanmayı mümkün hale getirmişlerdir.

para kazandıran oyunlar
oyun oynayarak para kazan

Bizler de Teknotacı ekibi olarak bu yazımızda oyun oynayarak para kazanma yollarını sizler için derledik. Ve para kazandıran 15 mobil oyunu sizler için listeledik. Sizler de bu listeye bir göz atarak oyun oynayarak para kazanma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi para kazandıran 15 mobil oyunu listelediğimiz yazımıza bakabilirsiniz.

Para Kazandıran 15 Mobil Oyun Listesi

1. WEALTH WORDS

wealth words
WEALTH WORDS oyunu

Kelime oyunuyla ilgili mobil oyunları seviyorsanız bu oyun kesinlikle tam size göre. Eğer gerçekten kelime oyunlarında iyiyseniz bu mobil uygulamayla para kazanmak mümkün.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği bu oyunda 3000 dolara kadar para kazanmanız mümkün.

2. PlayAndWin

Play and win
Play and win oyun sitesi

Yatzy, Ludo, Mahjong 3, Pow ve daha fazlası gibi oyun alternatifi sunarak para kazandıran mobil oyun sitesidir. Birçok para kazandıran mobil oyunu barındıran siteyi ziyaret ederek siz de para kazanabilirsiniz.

3. Paid Game Player

Paid Game Player
Paid Game Player oyun sitesi

Para kazandıran bir başka site ise size 600 oyun alternatifi sunan Paid Game Player dır. Ücretsiz veya premium üyelik yapıp oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. ücretsiz üyeliğe göre premium üyelikte hem sınırsız içerik bulabilir hem de para kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

4. Bingo4Money

Bingo4Money
Bingo4Money

Yaklaşık 300 oyunu içinde barındıran bu uygulamanın da en dikkat çekici özelliği kayıt yaparken 25 dolar vermesidir. Oyun oynarken para kazandıran en iyi mobil oyunlar mevcut.

5. Corporation Master

Corporation Master
Corporation Master

Bir Şirket yöneticisi her iş başı yaparak şirket yönettiğiniz beceri geliştirerek para kazandıran bir oyun. Diğer mobil oyunların aksine eğiterek para kazandıran güzel bir oyun.

6. Cash Dazzle

Cash Dazzle
Cash Dazzle

Yine diğer siteler gibi birçok oyun altrenatifi sunarak para kazanmanızı sağlar. Şansınızı arttırmanız oyun oynama sürenizle doğru orantılı. Ayrıca çarkı döndürerek ilk hediyenizi alabilirsiniz.

7. Slingo

 Slingo
Slingo ile kazan

Ücretsiz üyelik sunduğundan rağbet gören mobil oyun 1 saatlik turnuvalardan oluşuyor. 5000 jetonla başlayan turnuvada sona kalan büyük ödülün sahibi oluyor.

8. XY Gaming

XY Gaming
XY Gaming oyunu

Yine bir turnuvadan oluşan bu mobil oyunda yeteneklerinizi göstererek hızlı davranmalısınız. Turnuva sonucu bir hafta veya bir ay sonra açıklanır.

9. Quick rewards

Quick rewards
Quick rewards oyunu

Diğer mobil uygulamalardan farklı olarak oyun oynayarak, anket yaparak, site ziyaret ederek, video izleyerek para kazanma alternatifleri sunar.

10. World Winner

World Winner
World Winner oyunu

Çarşı, oyun şovları, kart oyunlarından oluşan birçok turnuvaya katılarak dünyanın en iyi oyuncularıyla kapışacağınız bu oyunla günlük 500.000 dolara kadar kazanç elde edebilirsiniz.

11. Gamezop

Gamezop
Gamezop oyunu

İndirme gerektirmeyen bu mobil oyun ile kazanılan para, paytm ile çekilebilir.

12. Skill4Win

Skill4Win
Skill4Win oyna

Oyuncuların nakit para ile oyun oynamasını sağlayan iyi bir oyundur. Rekabeti arttıran bu mobil oyun ile çok eğleneceksiniz.

13. Primeslots

Primeslots
Primeslots oyunu

Şaşırtıcı grafik ve mükemmel tasarımlara sahip 150 ye yakın oyun barındırır. Siz de bu heyecan verici rekabete katılarak para kazanabilirsiniz.

14. Swoo

 Swoo
Swoo oyna

6 benzersiz canlı oyun oynayarak, rekabet ederek para kazanabilir ve nakit elde edebilirsiniz. Bingo, candy crack gibi birçok güzel oyun da mevcut.

15. FreeLotto

FreeLotto
FreeLotto oyna

Loto oynayacaksın ama zamanın mı yok? Bu uygulama tam size göre. Bu oyun ile piyangonuzu ücretsiz oynayabilir ve birçok hediye kazanabilirsiniz.

Sizler de para kazandıran 15 mobil oyun ile ilgili yazdığımız makalemizi inceleyebilir eğlenerek para kazanabilirsiniz.