YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Türk Hacker, Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın’nın Konumunu Bulduğunu Söyledi!

mehmet Aydın'ın konumunu belirlediğini söyleyen hacker

Mobil üzerinden birkaç yıl önce yüzlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Çiftlik Bank’ ın kurucusu Mehmet Aydın uzun zamandır aransa da bir türlü bulunamamıştı. Türk bir hacker tarafından konumu tespit edildiği iddia edilen Mehmet Aydın için yeni bulgular üzerinde çalışılıyor.

Mesut Uçar isimli bir hacker, Mehmet Aydın‘ın telefonuna sızdığını söyleyerek konum bilgilerini ele geçirdiğini açıkladı.

Söz konusu iddiaların sahibi Mesut Uçar isimli bir vatandaş. Uçar, bir süredir siber güvenlik üzerine çalışmalarını sürdüren beyaz şapkalı bir hacker. Bir süredir Mehmet Aydın ile ilgili çalışmalar yürüten Uçar, Aydın’ın konumunu net olarak bulduğunu, konumun Brezilya’daki Sao Paulo kentinde olduğunu söylüyor.

Söz konusu iddiaların sahibi Mesut Uçar isimli bir vatandaş. Uçar, bir süredir siber güvenlik üzerine çalışmalarını sürdüren beyaz şapkalı bir hacker. Bir süredir Mehmet Aydın ile ilgili çalışmalar yürüten Uçar, Aydın'ın konumunu net olarak bulduğunu, konumun Brezilya'daki Sao Paulo kentinde olduğunu söylüyor.
Çiftlik Bank Kurucusu Hacklendi iddiası

Hackerın iddialarına göre Tosuncuk, Brezilya-Uruguay bölgesinden hiç çıkmamış. Uçar’a göre Aydın, geçtiğimiz dönemlerde iddia edildiği gibi Kıbrıs ve Dubai gibi ülkelere de hiç gitmemiş. Hacker, Türkiye’den kaçan Aydın’ın doğrudan buraya geldiğini ve Brezilya ile Uruguay arasında zaman zaman konum değiştirdiğini ifade ediyor.

çiftlik bank kurucusu mehmet aydın’ın kaldığı iddaa edilen konum

Hackerın açıklamalarına göre Aydın, yukarıdaki fotoğrafın ortasında yer alan ve iki yüksek binadan oluşan bir iş merkezinde bulunuyor. Bu konumun açık adresi ise “Torre Jacarandá – Av. Marcos Penteado de Ulhoa Rodrigues” olarak geçiyor. Geçtiğimiz dönemlerde Aydın’ın, Uruguay’da bir inşaat şirketi kurduğu iddia edilmişti. Aydın’ın bu iş merkezinden söz konusu şirketi yönetiyor olabileceği söyleniyor.