YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

Iphone İçin En İyi 10 Fotoğraf Uygulaması

İphone İçin En İyi Fotoğraf Uygulamaları

Teknolojinin büyük gelişim gösterdiği ve günümüzde de tüm etkinliğini gösterdiği aşikar. teknolojinin büyük gelişim ve değişim içinde oluşu kullanıcıları bu gelişimi takip etmeleri konusunda zor duruma düşüyor. özellikle sosyal medyanın büyük popüleritesinin olduğu günümüz şartlarında telefonların kullanımı ve özellikle de ıphone kullanımı bir hayli artmış bulunmakta.

Yapılan araştırmalara göre bir günde sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ve video sayısı milyonları aşmış durumda. Dolayısıyla sosyal medya kullanıcılarının fotoğraf paylaşırken en çok dikkat ettikleri konuların başında fotoğraf düzenleme uygulamalarının kalitesi ve yapım kolaylığının derecesi gelir.

Özellikle Iphone kullanıcılarının büyük sıkıntı çektiği fotoğraf düzenleme uygulaması bulma konusunda bu yazımızda Teknotacı ekibi olarak Iphone için en iyi 10 fotoğraf uygulamasını inceledik.

Iphone için en iyi 10 fotoğraf düzenleme programını paylaştığımız bu yazımızda Iphone kullanıcılarının yüzünü güldürecek özellikler de mevcut.

Iphone İçin En İyi 10 Fotoğraf Uygulaması

Duplicate Photos Fixer

Duplicate Photos Fixer

Iphone için en iyi 10 fotoğraf uygulaması içinde ilk uygulamamız Duplicate Photos Fixer olacak. Buna benzer birkaç uygulama bulabilirsiniz, ancak bu gerçekten etkili bir uygulama. Duplicate Photos Fixer bir iPhone’da benzer görüntüleri arar ve bunları kullanıcının onayıyla siler. Uygulama, bir cihazda yinelenen resimleri temizleyerek belleği kurtarmayı amaçlamaktadır. Bu Systweak uygulaması iOS 8.0 ve daha yüksek sürümlerle uyumludur ve iPhone, iPad ve iPad touch’ta sorunsuz çalışabilir. Uygulamadaki kullanıcı yorumu, iTunes’ta 4.5 puan almıştır. Yinelenen fotoğraflardan kurtulmak için en iyi uygulama.

Duplicate Photos Fixer İphon’una İndir

VSCO

VSCO

VSCO, bu uygulamalar içinde biraz farklı. Çok işlevli özelliği onu harika bir uygulama haline getiriyor. Kullanıcı fotoğraflarını tıklamanın ve düzenlemenin keyfini çıkarabilir ve uygulama içinde kendi albümünü oluşturabilir. VSCO dergileri toplulukla bağlantı kurmaya yardımcı olur. Uygulama iTunes üzerinde iyi bir derecelendirmeye sahiptir ve kullanılabilirliği iyidir.

VSCO İphone İçin İndir

Instagram

İnstagram

Hemen herkesin kullandığı harika bir uygulama.Iphone için en iyi 10 fotoğraf uygulaması içine yazmaya değer bir uygulama daha. Bir fotoğraf uygulaması olmaktan daha fazlası, bir fotoğraf paylaşım platformudur. Çok fazla bir şey değil, sadece bir resmi tıklayın ve dünyayla paylaşın. Uygulama iTunes üzerinde 4 yıldız derecelendirmesine sahiptir ve kullanımda iyidir.

İnstagram İphone İçin İndir

Piclab

Piclab

Piclab bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. MuseWorks Inc. kullanıcıları teşvik etmek için uygulamada bazı heyecan verici özellikler getirdi. Kullanıcılara tipografi, resim, filtreler, efekt, şekiller ve fotoğraflarını yeniden şekillendirmek için birkaç düzenleme tercihi verilir. Uygulamanın iTunes’ta 4 yıldız derecelendirmesi var.

Piclab İphone İndir

Noıse Reducer Pro

Noise Reducer Pro

Bu bir düzenleme uygulaması ama geliştirilmiş özellikleri ile. Photo Noise Reducer, görüntüleri güzel ve lekesiz hale getirmek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu görüntü kirliliğine sahip görüntüler için en iyi uygulama. . Systweak Software tarafından geliştirilen, Iphone da en iyi fotoğraf programı uygulaması olarak kabul edilebilir.

Noıse Reducer Pro İndir İphone İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express İphone

Telefonunuzda profesyonel düzenleme yazılımı istiyorsanız, Adobe Photoshop Express tam size göre. Adobe Photoshop’un bu mobil sürümü bir resimdeki tüm büyük düzenlemeleri yapar. Masaüstü sürümünün tüm işlevlerine sahip olmasa da iyi bir alternatiftir. Uygulama App Store’da iyi bir derecelendirmeye sahiptir.

Adobe Photoshop Express İphone İçin İndir

Pic Collage

Pic College

Kolajlar, birden fazla görüntüyü bir araya getirmenin en iyi yoludur. Pic Collage tek bir yerde güzel görüntüler getirmek için basit ve kullanışlı bir uygulama. Etiketleri, arka planları ve şablonları kolajları göz alıcı hale getirir. Çok sayıda kullanıcı uygulamayı inceledi ve App Store’daki en iyi kolaj uygulamalarında yer alıyor.

Pic Collage İndir İphone Fotoğraf Edit Uygulaması

Facetune

Facetune

Facetune özellikle selfie’leri tıklamak ve düzenlemek için popülerdir. Temel özelliği tüm noktaları ortadan kaldırmak ve resimleri yüceltmektir. Bu uygulama mükemmel selfieler için seçilebilir. App Store’da 4.5 yıldız derecelendirmesi vardır.

Facetune İndir İphone Resim Düzenleme Uygulaması

Camera+

Camera+

iPhone zaten harika bir kameraya sahip ve içinde Camera + olması kek üzerine krema gibi. Bu kamera uygulaması bir SLR’nin birçok özelliğine sahiptir. Fotoğraf düşkünleri için en iyi uygulama. Uygulaması ile muhteşem görüntüler yakalayın ve sosyal medya platformlarında paylaşın. Camera +, uygulama mağazasında mükemmel 5 dereceye sahiptir, bu nedenle bu uygulamayı indirmek iyi bir fikirdir.

Camera+ İos İphone İçin İndir

Pixelmator

Pixelmator

Pixelmator yine bir düzenleme uygulaması. Uygulamanın tek benzersiz özelliği katman tabanlı düzenlemesidir. Kullanıcıların, farklı katmandaki bir görüntüye birden fazla düzenleme eklemesine olanak tanır. Bu, Adobe Photoshop düzenlemesine benzer. Uygulama güzel ve mağazada 4 yıldız derecelendirmesi var.

Pixelmator İphone İos İçin İndir

Teknotacı ekibi olarak bu yazımızda Iphone için en iyi 10 fotoğraf uygulamasını inceledik. Siz de Iphone telefonlarınıza yazımızda incelediğimiz Iphone için en iyi 10 fotoğraf programını indirerek daha kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz.