YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

4 Basit Adım İle Instagram Takipçi Satın Alma

instagram takipçi satın alma

Herkese tekrardan merhabalar. Uzun süredir instagram takipçi satın almak ile ilgili kafamda soru işaretleri vardı. Bu sefer instagram takipçi satan güvenilir siteleri incelemeye aldım ve sisizn için güvenli takipçi arttırma işlemi yapabileceğiniz web sayfalarını listeledim. Hatta içlerinden en güvenilir olduğu iddaa edilen web platformundan 40 TL’ ye 10.000 takipçi satın aldım. Videoyu aşağaıya bırakıyorum dilerseniz izleyebilirsiniz.

Videoda basit bir şekilde 40 TL’ ye nasıl 10 bin instagram takipçi satın alınır konusuna değindik. Hemen özet geçelim isterseniz.

İnstagram takipçi arttırmak için Smmxl panelini tercih ettim ben. Ufak bir araştırma ile bunun daha uygun olacağını düşündüm. Fakat diğer güvenilir panellerin linkini de aşağıda sizler ile paylaşacağım.

  • Öncelikle instagram hesabınız için takipçi alacaksanız smmxl paneline giriş yapınız.
  • Daha sonra karşınıza bakiye kısmı çıkacak. Bakiyeniz 0 olarak gözükecek. Bakiyenizin sağ tarafından bulunan + işaretin tıklayarak bakiye ekleme işlemini yapın. (Ben bakiye eklerken sanal kart kullandım. Sanal kart oluşturup sanal kartınıza limit koymanızı tavsiye ederim ne olur ne olmaz.)
  • Bakiye yükleme işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde Servis satın al diyerek yeni bir sipariş oluşturun.
  • Bu kısımda çeşitli servis hizmetleri mevcut. (Tiktok beğeğnem, izlenme – Instagram beğeni takipçi vs.)
  • Buradan instagram takip satın al deyip profil linkinizi girin. Kaç takipçi istediğinizi de girdikten sonra işlemi başlatın. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürüyor.

Evet değerli arkadaşlar, yukarı anlattığım adımları daha iyi anlayabilmeniz için kesinlikle videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Konu hakkında aklınıza takılan bir şey veya sormak istediğiniz sorular olursa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere kalın sağlıcakla.

İnstagram Takipçi Satın Almak İçin Güvenilir Web Siteleri

İnstagram Takipçi Satın Almak İçin Güvenilir Web Siteleri

Aşağıda listelediğimiz takipçi satın alma platformları en çok tercih edilen platformlardır. Bizler sadece kullanıcıların yorumlarını dikkate alarak bu listeyi oluşturduk. Bu servisler ile yaşayacağınız herhangi olumsuz bir durumda Teknotacı Medya A.Ş. sorumlu değldir.

  1. SmmXL
  2. Kuru Medya
  3. İgresellers
  4. Smmturk