YouTube Kanalımıza Abone Olarak Yeni Videolarımızı Kaçırmayın!

İnstagram Şifre Kırma Nasıl Yapılır? {Garantili Yöntem}

İnstagram Şifre Kırma

Son zamanlarda aldığımız en çok sorulardan bir tanesi de “Abi instagram şifre kırma nasıl yapılıyor?” sorusu oluyor. Dev sosyal medya platformundan şifre kıracak adam henüz biz görmedik, duymadık 🙂

İçindekiler

Şaka bir yana instagram şifresini kırmanın yöntemleri mevcut. Şifre kırma dediğimize bakmayın. Burada asıl yapacağımız şey sosyal mühendislik, yani kandırma sanatı. Evet yanlış duymadınız. Birkaç püf nokta ile instagram şifresi kırmak oldukça kolay.

İnstagram bilindiği üzere oldukça popüler bir sosyal medya platformu. Ülkemizde ki instagram kullanıcı sayısı 56 milyonu geçmiş bulunmakta. Platform bu kadar popüler olunca instagram hesaplarının güvenli kalması ise oldukça zorlaşıyor.

İnstagram Şifre Kırmak

Şunu belirtelim ki insanların instagram üzerinde şifre kırması oldukça zordur. Eğer bir kişi instagram hesabı çalmış ise bilin ki bunu kandırma yöntemi ile yapmıştır.

İnstagram hesabı kırarken yapılan yöntemleri sizler ile paylaşacağız.

UYARI!!! Yöntemi bu tür olayların nasıl yapıldığını anlamanız için paylaşıyoruz. Unutmayın bir kişinin hesabını izinsiz ele geçirmek suçtur.

İnstagram Hesabı Şifre Nasıl Kırılır? – İnstagram Şifre Kırma 2020

1. Yöntem – İnstagram’a Mail Atmak

İnstagram Mail İletişimi İle Şifre Kırmak

Bu yöntem instagram şifresini öğrenmek isteyenlerin ilk başvurduğu yöntemlerden biridir.

Eğer karşı hesabın mail hesabını ele geçirmiş iseniz instagram hesabının şifresinin çok rahat bir şekilde öğrenerek kırabilirsiniz. Peki nasıl?

 • Herhangi bir tarayıcıya giriş yaparak url kısmına şu https://help.instagram.com/ bağlantıyı yazın veya üzerine tıklayarak direk gidin.
 • Daha sonra açılan sayfadan Sorun Giderme ve Giriş Yardımı bağlantısına dokunun.
 • Açılan bir diğer sayfadan Giriş Yapamıyorum seçeneğine dokunun. Şifremi unutursam ne yapabilirim? bağlantısı önünüze çıkacak, ona da tıklayın.
 • Sonra sayfanın en altına inerek “Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın.” bağlantısına tıklayın.
 • Tekrardan sayfanın en sonuna gelin ve “Hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanıyorsanız neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın.” bağlantısına dokunun.
 • Açılan sayfanın en alt kısmında bulunan Artık giriş yapamıyorsanız durumu bize bildirin bağlantısına dokunun.
 • Önünüze bir form çıkacaktır bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Bu şekilde mail hesabını bildiğinizi bir instagram hesabının şifresini rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Tabi bu yöntem de sanıldığı kadar kolay değil. Neyse çözüm bitmez 2. yönteme gidelim o zaman.

2. Yöntem – Ekran Kaydı İle İnstagram Şifresini Kırmak

Ekran Videosu İle İnstagram Şifre Kırma Yöntemleri
ekran video kaydı

Ekran kaydı ile programsız instagram şifresi kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? İşte bu şekilde:

ÖNERİLEN: İnstagram Hikayeleri Telefona Nasıl İndirilir?

 • Telefonunuzda dahili bir şekilde ekran görüntüsü çeken uygulamalar vardır. Yoksa play marketten veya app marketten screen recorder (ekran video kaydı) uygulamalarından bir tanesini indirin.
 • İndirdiğiniz ekran video kaydı uygulamasını çalıştırın ve ekran video kaydını başlatın.
 • Halen bazılarınız ekran video kaydının instagram şifre çalmak ile ne alakası var diye söyleniyordur. Şöyle açıklayalım.
 • Şimdi siz ekran video kaydınızı başlattınız ve gizli bir konuma aldınız yani ekran videosu çekildiğini hiç bir şekilde karşı taraf anlamıyor. Karşı tarafı bir şekilde kandırarak kendi hesabına girmesini ikna etmeniz gerekmektedir. Eğer karşı taraf sizin telefonunuzda kendi instagram hesabına giriş yaparsa siz başlattığınız ekran videosu kaydı ile karşı tarafın klavyeden girdiği parolasını çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz.
 • Dediğimiz gibi burada iş sizde bitiyor. Arkadaşınızı veya başka kişileri kandırmak size kalmış.
 • Bu yöntem oldukça popüler bir yöntemdir. Çoğu kişi bu yöntem ile nasıl hesaplar çalmıştır 🙂

Gördüğünüz gibi instagram şifresi kırmak için hacker olmaya gerek yok. Ki zaten çoğu en iyi hackerlar aslında en iyi sosyal mühendislerdir.

ÖNERİLEN: İnstagram Karanlık Mod Aktif Etme

Bildiğiniz başka instagram şifre kırma yöntemleri varsa bizler ile yorum kısmından paylaşabilirsiniz.